Stávka bez rizika 💯 na SYNOTtipe až do výšky €50!

Stávka bez rizika je v našich končinách veľmi rozšírená a výnimkou nie je ani stávková kancelária SYNOTtip, ktorá ponúka všetkým novým hráčom až €50 na zábavu bez stresu. Okrem štedrej stávky bez rizika netreba zabúdať ani na masívny €5,000 vstupný bonus, ktorým stávková kancelária SYNOTtip vybočuje z radu.

€50 stávka bez rizika synottipu
SYNOTtip bonus

Samozrejme, že stávka bez rizika má aj svoje podmienky a tou hlavnou je, že platí len na prvú uzavretú SOLO stávku. To znamená jeden zápas na tikete. Ponuka navyše platí výhradne na predzápasové stávky! Vyznávači LIVE stávok máje v tomto smere smolu. Stávka bez rizika platí aj na „odvodené stávky“ (1.polčas, počet gólov, handicapy, strelci..atď.).

Stávka bez rizika sa AUTOMATICKY AKTIVUJE každému novému zaregistrovanému klientovi po dokončení registrácie. Výšku stávky bez rizika závisí od veľkosti prvého vkladu na hráčske konto. V prípade, že bude v hodnote €20, aj stávku bez rizika budeš môcť využiť v hodnote €20. Keď sa na to pozrieme z opačnej strany, pri vklade napríklad €250 ostáva maximálna hodnota stávky bez rizika je €50.

Bonus stávka bez rizika je potrebné aktivovať do desiatich dní od dokončenia registrácie.

Pokiaľ nebude tvoj tiket výherný, stávková kancelária SYNOTtip Ti vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky. S vrátenými peniazmi na účet môžeš vynaložiť podľa svojho uváženia bez nejakých skrytých podmienok na ďalšia pretočenie. Veľa šťastia!

Stávka bez rizika pochopiteľne zaniká v prípade, keď tipér požiada o predčasné vyplatenie tiketu – cashout. V stávkových termináloch SYNOTtipu je potrebné k stávke bez rizika zaplatiť aj 5% manipulačný poplatok. Ponuka stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v termíne od 7.8.2019.

Stávková kancelária SYNOTtip ponúka všetkým novým stávkujúcim aj bezkonkurenčný €5,000 vstupný bonus, ktorý je jednoznačne najväčším na trhu. Aj na jeho získanie je potrebné uskutočniť prvý vklad na konto do 10 dní od vytvorenie hráčskeho účtu.

Bonus je v 100% výške prvého vkladu, takže všetko závisí od veľkosti prvého depozitu na konto. Keď vložíš napríklad €1,000, potom aj tvoj vstupný bonus bude mať hodnotu €1,000. Absolútne fantastickou správou sú nároky na vyčistenie vstupného bonusu.

Hodnotu bonusu totiž potrebuješ pretočiť (prestávkovať) iba 6-krát!

To je niekoľkonásobne a neporovnateľne menej ako pri konkurencii, takže získanie bonusu je oveľa ľahšie v stávkovej kancelárii SYNOTtip ako kdekoľvek inde.

Mobilná aplikácia SYNOTtip
Mobilná aplikácia SYNOTtip

Na tipovanie cez mobil, ktoré je v dnešnej dobe ovládanej smartfónmi povinnosťou, využívajú zákazníci mobilnú aplikáciu SYNOTtip. V prehľadnej aplikácii na tipovanie nájdeš kompletnú kurzovú ponuku a LIVE stávky, ktoré sú veľmi dobre spracované.

Cez mobilnú aplikáciu SYNOTtip sa samozrejme dajú uskutočňovať vklady a výbery. Nechýba ani zápasová tracker, ale chybičkou krásy naďalej ostáva absencia živých prenosov, ktoré množstvo tipérov pri stávkovaní online obľubuje.

Získaj štedrú €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus na SYNOTtipe!