Finále Slovnaft Cupu: Slovan si ide po double

Dnes o 18:00 odštartuje finále Slovnaft Cupu, v ktorom sa predstavia opäť po dvoch rokoch ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Vtedy ťahal za dlhší koniec povrazu Slovan, ktorý získal trofej po triumfe 3:1.

Dnes o 18:00 odštartuje finále Slovnaft Cupu, v ktorom sa predstavia opäť po dvoch rokoch ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Vtedy ťahal za dlhší koniec povrazu Slovan, ktorý získal trofej v Trnave po triumfe 3:1.

A podobný výsledok sa očakáva aj v dnešnom zápase, ktorý prebehne na Tehelnom poli. Belasí budú mať teda navyše aj výhodu domáceho prostredia, ale už pri pohľade na kvalitu kádra sú jasnými favoritmi.

Slovan Bratislava titul
Slovan Bratislava

V semifinále prešiel Slovan hladko cez Zlaté Moravce (4:1 a 2:0) a titul z Fortuna ligy si zaistil už v predstihu. Všetko nasvedčuje tomu, že po finále Slovnaft Cupu získa Slovan ďalšiu trofej do zbierky. Futbalisti Slovana neprehrali už 9 zápasov v rade.

Ružomberok nie je v takej hernej pohode, keď v poslednom kole Fortuna ligy prehrali na trávniku Trnavy (0:2). V semifinále Slovnaft Cupu však predviedol skvelý výkon proti favorizovanej Dunajskej Strede, cez ktorú prešiel po výsledkoch 1:1 a 3:0.

Posledné dva zápasy týchto tímov boli veľmi tesné, keď sa síce dvakrát radoval Slovan, ale vždy výsledkom 1:0, pričom vydreté góly padli až v závere stretnutí. Dnes môžeme vidieť na Národnom futbalovom štadióne veľkú drámu až do posledných minút.

Finále Slovnaft Cupu môžete sledovať naživo od 17:45 na Dvojke. Náš tip na zápas je 1. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie Fortuna, kde práve dnes štartuje bonusová akcia Letný maratón Fortuny o skvelých €25,000! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka Fortuny na finále Slovnaft Cupu
Kurzová ponuka Fortuny na finále Slovnaft Cupu

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!