Flyers – Islanders Game 1: Tipuj NHL Play-off

V utorok v noci odštartuje prvý zápas druhého kola play-off zámorskej hokejovej ligy. Letci z Philadelphia sú miernymi favoritmi série, ale čaká sa naozaj vyrovnaný boj na všetkých frontoch. Tipuj Flyers - Islanders Game 1 s kurzami od SYNOTtipu.

V utorok v noci odštartuje prvý zápas druhého kola play-off zámorskej hokejovej ligy. Letci z Philadelphia sú miernymi favoritmi série, ale čaká sa naozaj vyrovnaný boj na všetkých frontoch. Tipuj Flyers – Islanders Game 1 s kurzami od SYNOTtipu.

Philadelphia Flyers sa prvom kole po rozbehnutí súťaže vytrápila s Montrealom, keď síce vyhrala 4:2 na zápasy, ale väčšinou sa jednalo o tesné výsledky. Brankári obidvoch tímov majú skvelé čísla, keď Semjon Varlamov (Islanders) má 93,4 % úspešnosť zásahov a priemer 1,67 inkasovaného gólu a Carter Hart (Flyers) ma 94,3 % úspešnosť zásahov a priemer 1,71.

New York Islanders
facebook/New York Islanders

New York Islanders prešli v úvodnom kole vyraďovacej časti NHL cez Washington (4:1 na zápasy), ktorému dovolili streliť iba 8 gólov v piatich zápasoch. Zásluhu na tom nesie vycibrený defenzívny štýl trénera Trotza. Ostrovania vyhrali počas základnej časti s Flyers všetky tri stretnutia.

Čakajú nás ostré súboje vo Východnej konferencii a je veľmi ťažké tipovať víťazov úvodných duelov. Misky váh nenakloní tento krát ani výhoda domáceho prostredia, keďže sa kvôli pandémii hrajú zápasy pod jednou strechou.

Flyers – Islanders Game 1 sa prikláňame na stranu Philadelphie. Pri dobrých defenzívach na oboch stranách a gólmanoch vo forme neočakávame veľa gólov v úvodnom zápase. Na obrázku nižšie vám ponúkame kurzovú ponuku SYNOTtipu, kde momentálne prebieha Letný maratón v tipovaní o €10,000!

Flyers - Islanders Game 1 kurz synotip
Kurzy SYNOTtipu

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!