Fortuna ponuka: Formula 1 je konečne späť!

Po futbale prichádza na rad aj motošport. Dnešná Fortuna ponuka nebude zo zelených trávnikov, ale z vyhriateho asfaltu

Po futbale prichádza na rad aj motošport. Dnešná Fortuna ponuka nebude zo zelených trávnikov, ale z vyhriateho asfaltu. Štart novej sezóny Formuly 1 bol pôvodne naplánovaný na marcovú zastávku v austrálskom Melbourne.

Fortuna ponuka Formula 1 Rakúsko
Fortuna ponuka: Formula 1

Koronavírus však všetko stopol a vytúžený štart bol preložený na prvý júlový víkend (3.7. – 5.7.2020). Prvá Veľká cena odštartuje už dnes tréningom v susednom Rakúsku a druhý pretek zostane rovnako u našich susedov. Potom sa bude pretekať v Maďarsku (19.7.) a dvakrát vo Veľkej Británii (2.8. a 9.8.).

Následne sa kolotoč F1 presunie do Španielska (16.8.), Belgicka (30.8.) a Talianska (6.9.). Pre rok 2020 je zatiaľ potvrdených celkovo 8 Veľkých cien, ale program by sa mal postupne dopĺňať. Organizátori by sa radi dostali na 15 až 19 Grand Prix.

Titul majstra sveta sa bude snažiť obhájiť Lewis Hamilton z Veľkej Británie, ktorý by v prípade triumfu vyrovnal rekord 7-násobného šampióna Michaela Schumachera. Najväčšími konkurentmi v boji o titul by mali byť Max Verstappen z Red Bullu, Sebastian Vettel z Ferrari, či tímový kolega z Mercedesu Valtteri Bottas.

Najbližší závod na rakúskom Red Bull Ringu si môžete okoreniť širokou kurzovou ponukou Fortuny, v ktorej nájdete stávky aj na celkové víťazstvo v sezóne, pohár konštruktérov alebo duely jazdcov. Hlavný závod odštartuje v nedeľu (5.7.) o 15:10. F1 môžete sledovať na kanáloch Sport1 a Sport2.

Fortuna kurzová ponuka

Okruh Red Bull Ring má dĺžku 4,318 km a odjazdených bude 71 okruhov. Minulý rok sa stal víťazom Max Verstappen.

Red Bull Ring v Rakúsku
Red Bull Ring – Rakúsko

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!