Fortuna TV: Sleduj tisíce zápasov LIVE

V dnešnej dobe moderných technológii si už stávkovanie bez živých prenosov športových podujatí už ani nevieme predstaviť. LIVE stávky naberajú čoraz viac na popularite a stávková kancelária Fortuna ponúka svojim zákazníkom produkt Fortuna TV

V dnešnej dobe moderných technológii si už stávkovanie bez živých prenosov športových podujatí už ani nevieme predstaviť. LIVE stávky naberajú čoraz viac na popularite a stávková kancelária Fortuna ponúka zákazníkom produkt Fortuna TV.

Fortuna TV
Tisíce živých prenosov na Fortune

Live streamy sa stali neoddeliteľnou súčasťou tipovania online, ktoré využívajú pravidelne tisíce zákazníkov. Na Fortuna TV môžeš sledovať naživo množstvo priamych prenosov počas celého roka. Navyše, táto služba je k dispozícii všetkým tipujúcim na Fortune úplne ZADARMO!

Fortuna TV sa dá sledovať cez webovú stránku ifortuna.sk alebo cez vychytanú mobilnú aplikáciu Fortuna.

Čo všetko môžeš pozerať LIVE?

• exkluzívne všetky zápasy Fortuna ligy
• zahraničné futbalové súťaže, Seria A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1 a iné
• hokejové zápasy NHL, KHL a MS
• tenisové grandslamy, turnaje ATP a WTA
• NBA a európske basketbalové ligy
• zápasy z volejbalu a hádzanej
• progaming
• a mnohé ďalšie

Službu live streamingu môžu využívať všetci registrovaní hráči v stávkovej kancelárii Fortuna. Pokiaľ teda nemáš vytvorené hráčske konto, prišiel najvyšší čas vyplniť registračný formulár a začať stávkovať. Ako vstupný bonus navyše iFortuna ponúka €30 stávku bez rizika a 30 spinov zadarmo v online casine.

Podmienky pre sledovanie živých prenosov sú iba dve:

• za posledných 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku
• na svojom hráčskom konte máš kladný zostatok

Pre spustenie priameho prenosu musí byť užívateľ prihlásený ku svojmu účtu. Pokiaľ užívateľ prihlásený nie je, aplikácia ho k tomu vyzve a zobrazí prihlasovací formulár. Priame prenosy Fortuna TV nájdeš v sekcii STÁVKY LIVE pri zápasoch označených ikonkou k prehrávaniu, ktorá informuje o dostupnosti priameho prenosu.

Spustenie živého prenosu na Fortune #1

Po voľbe zápasu s dostupným priamym prenosom otvor okno určené k prehrávaniu prenosu dotykom na odkaz umiestnený v pravom hornom rohu displeja tvojho mobilného zariadenia.

Spustenie živého prenosu na Fortune #2

Vybraný priamy prenos sa spustí automaticky.

Spustenie živého prenosu na Fortune #3

Pokiaľ nemáte skúsenosti s podávaním LIVE stávok na Fortune, prečítajte si náš prehľadný návod ako to.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!