Fortuna zvýšila vstupný bonus až do €1,000!

Stávková kancelária Fortuna zvýšila vstupný bonus až do výšky €1,000, pričom pridala do svojich možností vstupného bonusu nové alternatívy. Prvou je bonus do €1,000 a druhou je ten pre menších hráčov do €50. Aké sú podmienky?

Vstupný bonus Fortuny 100% až do výšky €50

Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá trojnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €50 to je teda €100) s minimálnym kurzom 1.4.

Fortuna zvýšila vstupný bonus
Fortuna zvýšila vstupný bonus až do €1,000

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 50% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 3-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 3-násobku sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 50% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 1.4 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus. Hráč si musí celkovo staviť za 300 EUR s minimálnym kurzom 1.4, aby získal celý bonus 50 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Vstupný bonus Fortuny 100% až do výšky €1,000

Fortuna ponúka aj tento atraktívny bonus. Hráč je povinný vložiť svoj prvý vklad na účet najneskôr do 10 dní odo dňa vykonania registrácie. V opačnom prípade hráč stráca nárok na bonus. Hráč musí najneskôr do 90 dní odo dňa prvého vkladu na hráčske konto staviť sumu vo výške, ktorá zodpovedá osemnásobku prvého vkladu plus bonusu (pri vklade €1,000 to je teda €2,000) s minimálnym kurzom 3.

Bonus sa hráčovi pripíše v dvoch čiastkach. 20% bonusu sa hráčovi pripíše potom, čo si stavil za 3.2-násobok sumy bonusu. Po uzatvorení stávok za 15.8-násobku sumy bonusu hráč dostane zostávajúcich 80% bonusu. Do požadovaného obratu pre získanie bonusu sa započítavajú všetky stávky s kurzom 3 a vyšším, okrem stávok na E-športy a LIVE stávok online, cez mobil, alebo na pobočkách po predložení karty člena Fortuna Klubu Plus. Hráč si musí celkovo staviť za 16,000 EUR s minimálnym kurzom 3, aby získal celý bonus 1,000 EUR. Na pobočkách sa započítavajú len stávky, ktoré sú vsadené na hráčsku kartu. Predčasne vyplatené tikety sa do požadovaného obratu nezapočítavajú.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!