Inšpirujte sa tipérom ´TOTI2´: Za málo peňazí, veľa muziky!

Rozhodli sme sa, že vám budeme predstavovať rôznych tipérov v rubrike Inšpirujte sa tipérom. Každý má totiž svoj vlastný štýl a vy sa niektorým z nich môžete inšpirovať. Začneme tipérom, ktorý v posledných týždňoch žne úspechy. ´TOTI2´ je jedinečný v tom, že sa zameriava na strelcov gólov v NHL. Na Tipsporte už má takmer 6,000 sledovateľov.

Inšpirujte sa tipérom toti2
Inšpirujte sa tipérom TOTI2

Každý tipér má úspešné aj neúspešné obdobia. Každý tiež tipuje inak. Niekto dáva 2-3 zápasy s nižšími kurzami za viacej peňazí, iný zasa holduje rozpisovým stávkam, niekto vsádza na vyložené riziko, ďalší sa zas drží niektorej zo stávkarských systémov (ktoré u nás nájdete v záložke Rady a návody). ´TOTI2´ si ide vlastnou cestou, tipuje na zaujímavé stávkové udalosti z NHL.

Jeho doménou je tipovanie strelcov

Nevsádza pritom za veľa peňazí. Mohli ste o ňom počuť už pred pár rokmi, kedy za €5 vsadil na strelcov v NHL a vyhral €1,365. No to bola len omrvinka z toho, čo sa mu podarilo teraz. V stávkovej kancelárii Tipsport je už veľkým obľúbencom, keď jeho tikety tu sleduje (a necháva sa nimi inšpirovať) 5,957 užívateľov.

Na popularite mu pridal aj predminulý víkend, kedy si opäť raz išiel vlastnou cestou a podal 4 tikety vďaka ktorým mohol zbohatnúť o približne €40,000! Jeho tikety spočívajú v tom, že vsádza hlavne na strelcov gólov. Prípadne sa s tiketom pohrá inak, no na veľmi podobný spôsob.

Úspešný týždeň pre tipéra TOTI2

Presne na zápasoch, ktoré mal na tiketoch v tento týždeň sa dá najlepšie ukázať jeho tipérska stratégia a umenie. Do 4 tiketov investoval dokopy €60, pričom 2 tikety dal za €20 a 2 tikety za €10. Na prvom tikete mal 4 rôznych hráčov ktorí mali streliť gól. Všetci 4 sa trafili „do čierneho“, a tak si ´TOTI2´ za €20 pripísal na svoj hráčsky účet až €12,251! Na druhom tikete za €20 postupoval podobne a za €20 mu na účte pristálo ďalších €5,760. Ďalšie 2 tikety podal za €10 a na každom z nich mu ušla iba jedna udalosť (hráč). Ak by boli strelili gól aj oni dvaja, ´TOTI2´ by bol bohatší o ďalších €21,930!

Samozrejme, na tento druh tipovania musíte mať aj potrebné šťastíčko. No ak si to zoberiete z hľadiska toho, že má na tikete za €10-€20 výhry okolo €10,000, tak je na zváženie, či sa pri tipovaní nedá uberať aj takýmto smerom. Keď na to nemáte peniaze a ohrozovali by ste svoj bankroll, tak to kľudne skúste za €1. Výhry budete mať okolo €1,000. To znamená, že ak vám vyjde jeden z 1,000 tiketov, tak budete na nule. Tiež ale platí, že môžete mať pomerne dlhšie obdobie bez výhry, no o to sladšie bude, keď sa vám podarí vyhrať napr. 2 tikety naraz, ako sa to teraz podarilo tipérovi s nickom ´TOTI2´.

Prípadne si vyhľadajte na Tipsporte hráča s nickom ´TOTI2´, sledujte jeho tikety a po určitom čase uvidíte, či sa týmto smerom budete uberať, alebo nie.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!