Jarný Tipcup na Tipsporte garantuje 4,000,000 Netov!

Najväčšiu tipérsku komunitu pohltí ďalší Tipcup. Jarné vydanie tejto obľúbenej súťaže odštartuje na Tipsporte v sobotu 31. marca. Idete do toho? Zimný diel opanoval kiki1999nej, ktorý tak zhrabol hlavnú cenu – €4,000 na tipovanie! Na rovnakú porciu Netov si najúspešnejší súťažiaci príde aj tentokrát. Kto usadne na trón? Jarný Tipcup rozdá dohromady 4,000,000 Netov!

Jarný Tipcup na Tipsporte
Jarný Tipcup na Tipsporte

K účasti v Jarnom Tipcupe stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte na Slovensku, v Česku, alebo v Chance. Novú súťaž si zahráte, len pokiaľ máte overenú totožnosť.

Jarný Tipcup vypukne 31. marca 2018 tradične dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipéri proti sebe. Denný limit v kvalde sú 2 EUR. Jej víťaz získa 200,000 Netov!

Ako sa do súťaže prihlásite? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko ´Tipcupy´ a tiket následne vsadiť. Záleží len na vás, aké tikety (s výnimkou live stávok) do Tipcupu zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený denný limit vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR prenásobenej koeficientom 25. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa zrátajú výhry v eurách na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch (body získané na tiketoch zložených z viacerých stávok, napr. Kombinátor, sa vypočítajú z výhry dosiahnutých na jednotlivých stávkach tohto tiketu).

Do vyraďovacích bitiek jeden na jedného postúpi 8,192 tipérov. Každý súboj bude trvať päť kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off! To vyvrcholí 17. júna 2018. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipujúci mohol naplno preukázať svoje umenie.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!