Jaromír Jágr za Spartu v novej sezóne českej extraligy?

V českých médiách sa v posledných dňoch špekuluje o budúcnosti hokejovej ikony Jaromíra Jágra, ktorý by mal byť podľa niekoľkých zdrojov blízko dohode s rivalom Sparta Praha

V českých médiách sa v posledných dňoch špekuluje o budúcnosti hokejovej ikony. Jaromír Jágr by mal byť podľa niekoľkých zdrojov blízko dohode s rivalom Sparta Praha. Majiteľ a hráč Kladna by určite prilákal do O2 Arény tisíce fanúšikov.

Jaromír Jágr v drese Kladna
Jaromír Jágr – Kladno

Aj to je jedným z hlavných argumentov, prečo by malo Jágrove pôsobenie v Sparte pozitívny vplyv na celú extraligu a v konečnom dôsledku by na tom zarobila aj Sparta aj Kladno. Pražský klub sa síce tvári, že na ničom takom nepracuje, ale v hre by mali byť údajne striedavé štarty za Kladno a Spartu, kde by hrával iba domáce zápasy.

Rytieri síce zostúpili do českej Chance ligy, ale legendárna #68 by sa s Tipsport extraligou úplne rozlúčila nemusela. Samozrejme, nikto teraz nevie s istotou povedať, ktorý dres si Jágr v sezóne 2020/2021 oblečie a práve preto máte možnosť tipnúť si, kde odohrá aspoň jedno stretnutie v najvyššej českej hokejovej súťaži.

Nastúpi za Spartu (1,60), Třinec (2,40), Liberec (7,00) alebo ho dokonca do Komety Brno zláka Libor Zábranský (8,00)? Kompletnú kurzovú ponuku na pôsobenie Jágra v budúcej sezóne nájdete na stránkach Tipsport.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!