Juventus doma rozstrieľa deravé Lecce

Favorizovaný Juventus Turín dnes doma hostí podpriemerné Lecce, ktoré čakajú do konca sezóny náročné záchranárske práce

Favorizovaný Juventus Turín dnes doma hostí podpriemerné Lecce, ktoré čakajú do konca sezóny náročné záchranárske práce. Stará dáma sa po prestávke spôsobenej pandémiou dosť trápi a povinná výhra v minulom kole proti Bologni nebola nejako presvedčivá.

Juve síce vyhral 2:0, ale výkon neoslnil, čo môžeme badať od reštartu futbalu v Taliansku. Predtým v semifinále (vs. AC Milan) a finále (vs. Neapol) Coppa Italia nestrelil ani gól a strelecké trápenie prežíva aj najjagavejšia portugalská hviezda – Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo Juventus signaling
facebook/juventus

Ten sa stal po premenenej penalte v zápase proti Bologni najlepším portugalským strelcom v histórii Serie A, pričom mu stačili dva roky, aby prekonal krajana Ruia Costu, ktorí strieľal góly v Taliansku dlhých osem rokov.

Domáci Juventus má navyše aj veľa zranených ako Khedira, Higuaín, Sandro, či Danilo. Dostať sa do formy nebude vôbec jednoduché, ale na deravom Lecce by sa mohli Ronadlo a spol. chytiť. Lecce predvádza po znovu spustení talianskej najvyššej súťaže katastrofálne výkony, keď prehralo vysoko 7:2 a Atalantou a podľahlo aj AC Milan 4:1.

Hosťom však nebude chýbať motivácia, keďže krúžia nad zostupovými vodami na 18. mieste tabuľky, keď majú rovnaký počet bodov ako FC Janov. Juventus je naopak na čele Serie A so štvorbodovým náskokom pre Laziom.

Čo sa týka vzájomných zápasov, posledné dva skončili remízou, ktorá sa však nepripúšťa dnes večer. Výkop je naplánovaný na 21:45. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku SYNOTtipu, kde momentálne naďalej prebieha bonusová akcia veľký €10,000 Júnový maratón! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

kurz na víťazstvo Juventus Lecce
Kurzová ponuka SYNOTtip

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!