Kompletná kurzová ponuka na tretie kolo Ligy Majstrov

Šlágrom bude určite zápas medzi lídrami ENG a ITA ligy, čiže Manchester City – Neapol. Zahrá si aj Real, Dortmund, Tottenham, Monako, či Liverpool ktorý by nemal stratiť body. Na koho sa kde oplatí vsadiť? Kompletná kurzová ponuka rôznych stávkových kancelárii vás čaká v závere článku.

Dnes si svoje tretie zápasy v Lige Majstrov 2017/2018 odkrútia mužstvá v skupinách E, F, G a H. Najvyrovnanejšia je v doterajšom priebehu skupina E, kde Sevilla vedie so 4 bodmi pred dvojicou Liverpool, Sp. Moskva ktorí majú po 2 body a Mariborom (1 bod). V tejto skupine sa dá predpokladať, že o postup sa pobijú prvé 3 spomínané celky, a tak by dnes LFC nemal na pôde outsidera zaváhať. V Maribore remizoval v 1. kole Spartak Moskva a na konci sa práve kvôli stratám s Mariborom môže vykrystalizovať postupová dvojica.

Ak teda veríte, že Liverpool vyhrá, vedzte, že najlepší kurz (porovnávali sme v stáv. spoločnostiach Tipsport, Fortuna, BetX, DOXXbet a Niké) je na dvojku na BetX (1.9). Naopak, na prekvapenie, čiže na 1X je najlepší kurz na Tipsporte (5.66).

V F skupine na seba narazia líder anglickej Premier League a vo vynikájúcej forme hrajúci Manchester City a hamšíkov SSC Neapol. Feyenoord privíta Šachtar Doneck. City má zatiaľ 6 bodov, Neapol a Šachtar po 3 a Feyenoord je bez bodu. Najlepší kurz na 1-tku v zápase ManCity – Neapol je vo Fortune a BetX (1.66). Na remízu je naj kurz na BetX (4.3) a na dvojku na Tipsporte (5.34).

V G skupine privíta Monako turecký Besiktas a Lipsko portugalské FC Porto. Besiktas získal zatiaľ 6 bodov, FC Porto 3 a ďalší dvaja účastníci skupiny po bode. Očakáva sa, že Monako sa bude chcieť dostať z posledného miesta. V zápase Monako – Besiktas je na jednotku najlepší kurz vo Fortune (1.62), na remízu v Tipsporte (4.31) a na dvojku v Niké a na BetX (5.7).

V poslednej H skupine cetuje Dortmund do APOEL-u (oba celky majú 0 bodov) a Real Madrid doma privíta Tottenham (obaja majú po 6 bodov). Favoritom je tu určite Real, ale ktovie čo sa môže stať…. Na jednotku je najvyšší kurz na BetX (1.48) a na X2 na Tipsporte (3.11).

Kurzy na 3. kolo Ligy Majstrov na Tipsporte:

Kompletná kurzová ponuka LM3kTipsport
Kurzy Tipsportu na 3. kolo LM

Kurzy na 3. kolo Ligy Majstrov vo Fortune:

Kompletná kurzová ponuka LM3kFortuna
Kurzy Fortuny na 3. kolo LM

Kurzy na 3. kolo Ligy Majstrov na BetX:

LM3kBetX
Kurzy BetX na 3. kolo LM

Kurzy na 3. kolo Ligy Majstrov na DOXXbete:

LM3kDOXXbet
Kurzy DOXXbetu na 3. kolo LM

Kurzy na 3. kolo Ligy Majstrov v Niké:

Kompletná kurzová ponuka Niké kurzy
Kompletná kurzová ponuka Niké

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!