Kráľ expertov Fortuna Ligy zinkasuje až €5,000!

Aj v novej sezóne Fortuna ligy vám Fortuna prináša možnosť staviť si na Experta Fortuna ligy. Svoje výhry si v ňom môžete opäť navýšiť o 20% a v každom kole vyhrať bonus až 1,111 EUR. Liga je stále v úvode, takže je všetko otvorené. Kráľ expertov Fortuna Ligy vyhrá parádnych €5,000!

Kráľ expertov Fortuna Ligy
Kráľ expertov Fortuna Ligy

Na konci sezóny bude najúspešnejšiemu stávkarovi odovzdaná cena Kráľ expertov Fortuna ligy. Tým sa stane ten tipujúci, ktorý od 1. do 32. kola Fortuna ligy 2018/19 najviackrát (v najväčšom počte kôl) správne natipuje Experta Fortuna ligy. Prémia 5,000 EUR mu bude mu odovzdaná na slávnostnom vyhlásení ankety Jedenástka roka.

Ak nastane situácia, že bude viac výhercov s rovnakým počtom správne natipovaných Expertov Fortuna ligy bude rozhodovať:

1. vyšší súčet kurzov všetkých ich správne natipovaných Expertov Fortuna ligy v ročníku 2018/19, od 1. – 32. kola
2. v prípade, ak bude rovnaký súčet kurzov u viacerých klientov, rozhodne vyšší súčet výhier (vyššia suma) všetkých ich správne natipovaných Expertov Fortuna ligy
3. v prípade, ak bude rovnaký aj vyšší súčet výhier, o víťazovi rozhodne posledný správne natipovaný Expert (napr. 32. kolo > 17. kolo)
4. v prípade, ak nerozhodne ani toto pravidlo, tak o víťazovi rozhodne skorší čas podaného tiketu víťazného Experta v najvyššom kole

Poznámka: Tikety podané na pobočkách sa do súťaže budú zarátavať len vtedy, keď budú podané na členskú kartu.

Kurzy v rámci súťaže Expert Fortuna Ligy na Fortune

KralExpertov9kolo
Fortuna kurzy

Kurzy na 10.kolo Fortuna Ligy vo Fortune

FortunaLiga9kolo
Kurzy Fortuny

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!