Kurzová bonifikácia na Tipsporte navýši výhru až o 100%!

Viete ako funguje kurzová bonifikácia na Tipsporte? Teraz ju Tipsport pre vás vylepšil. Po novom si môžete celkovú výhru na ľubovoľnom tikete navýšiť až o 100%! Premeny k lepšiemu sa dočkali tiež streamy, ktoré budú fungovať aj v prípade, že nemáte nainštalovaný flash, a zároveň pobeží ešte niekoľko minút po skončení zápasu.

Kurzová bonifikácia na Tipsporte
Vylepšená kurzová bonifikácia na Tipsporte

Ako na Bonifikáciu? K jej využitiu potrebujete iba vernostné body – Nety (viac o Netoch sa dočítate v našej recenzii Tipsportu v podzáložke „Vernostný program„), ktoré Tipsport dáva každému, kto je u nich registrovaný, zo stávok alebo napríklad z množstva rôznych súťaží. Stačí si po prihlásení pripraviť tiket a potiahnutím ukazovateľa na tachometre si nastaviť takú Bonifikáciu, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Voliť môžete v ľubovoľnom rozmedzí 0 – 100%.

Je to úplne jednoduché. Za každé percento navýšenia kurzu dáte rovnaké percento vkladu zaplatené v Netoch, a to za každú jednotlivú stávku na tikete. Príklad: Na akovku za 0.40 EUR dáte Bonifikáciu 50%, ktorá stojí 20 Netov. Z kurzu 30.00 pritom takto vyrobíte kurz 45.00 a za pár bodov vyhráte o 6 EUR viac!

Pri kombíku sa Nety za Bonifikáciu počítajú podľa počtu stávok, teda jednotlivých kombinácií a vkladov na ne.

Od teraz vás už absencia flash nemusí mrzieť. Streamy na Tipsporte vám budú fungovať aj bez neho a to s niekoľkosekundovým oneskorením, ktoré je zapríčinené touto technológiou. Aj preto streamy predĺžili o niekoľko minút.

Dočkali sa aj fanúšikovia trackeru, ktorí ho budú môcť využívať po novom aj na Androide a na mobilnom webe. Klienti, ktorí používajú iOS, sa na túto vychytávku môžu tešiť v najbližšom čase.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!