Kurzová ponuka Aston Villa – Manchester Utd. na DOXXbete

Vo štvrtok (9.7.2020) sa odohrajú tri stretnutia 34. kola anglickej Premier League a kurzová ponuka zápasu Aston Villa - Manchester Utd. bude z kuchyne DOXXbetu

Vo štvrtok (9.7.2020) sa odohrajú tri stretnutia 34. kola anglickej Premier League a kurzová ponuka zápasu Aston Villa – Manchester Utd. bude z kuchyne DOXXbetu. Červení diabli majú pekelnú formu, ktorú si dovezú aj do Villa Parku.

United neprehrali už dlhých 16 zápasov v rade a dnešný duel proti podpriemernej Aston Ville by nemal šnúru pretrhnúť. Manchester naposledy odchádzať z ihriska porazený v januári tohto roka a lepšiu formu nemá v Premier League momentálne nikto.

Manchester Utd. hráč a tréner
Bruno Fernandes & Ole Gunnar Solskjær – Manchester Utd.

Navyše, United ide o veľa, keďže figurujú na priebežnom piatom mieste tabuľky 4 body za Leicestrom, s ktorým zvádzajú boj o miestenku do Ligy Majstrov. Solskjaerov tím má zápas k dobru v Birminghame, takže je všetko otvorené.

Motivácia však nechýba ani domácim, ktorí okupujú 18. miesto a na záchranu im chýbajú 4 body. Okrem množstva iných faktorov, ani aktuálna forma nehrá v prospech Villy, ktorá z posledných štyroch zápasov získala iba bod za remízu 1:1 s Newcastlom.

Za posledných 10 rokoch odohrali spolu Manchester a Aston Villa celkovo 15 zápasov a Villa dokázala uhrať iba štyri remízy. Dnes to nevyzerá ani na ten jeden bodík pri súčasnej forme United a Aston Villa bude namočená v zostupových vodách až po uši.

Náš tip na zápas je 2, pričom by sme nebáli dať ani handicap. Stretnutie začne 21:15 na stanici Premier Sport. Kurzovú ponuku DOXXbetu nájdete na obrázku nižšie. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka Aston Villa - Manchester Utd. DOXXbetu
Kurzová ponuka Aston Villa – Manchester Utd.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!