Kurzová ponuka Fortuny na UFC 251: Usman vs. Masvidal

Fanúšikov MMA na celom svete čaká dnes v noci absolútna lahôdka v podobe UFC 251 Usman vs. Masvidal. Brutálne nabitá zápasová karta, v ktorej nás čakajú až tri súboje o titul

Fanúšikov MMA na celom svete čaká dnes v noci absolútna lahôdka v podobe UFC 251 Usman vs. Masvidal. Brutálne nabitá zápasová karta, v ktorej nás čakajú až tri súboje o titul. Úprimne, ani nevieme, na ktorý zápas v klietke sa máme tešiť viac. V závere článku na vás čaká bohatá kurzová ponuka Fortuny na dnešné fighty UFC 215.

UFC 251: Usman vs. Masvidal
UFC 251: Usman vs. Masvidal

V priebehu sobotňajšej noci uvidíme celkovo 13 zápasov, ktoré sú na programe UFC 251. Podujatie bude vysielané naživo z Yas Island a.k.a. Fight Island v Abu Dhabi. Hlavný súboj večera bude Welterweight fight o titul medzi šampiónom Kamaru Usmanom (16-1) a Jorge Masvidalom (35-13).

Zápas sa dal dokopy iba v priebehu posledného týždňa, keďže Gilbert Burns, ktorý mal byť pôvodný súperom Usmana, bol pozitívne testovaný na COVID-19 iba pár hodín predtým, ako mal v pláne odletieť do Abu Dhabi z Las Vegas.

Cez víkend vznikla na radosť fanúšikov dohoda sa Masvidalom a máme tu hlavný zápas ako hrom. Kamaru Usman ešte v organizácii UFC neprehral, keď drží 11-zápasovú šnúru víťazstiev. Celkovo neprehral od svojho druhého zápasu medzi profesionálmi, keď sa písal rok 2011.

Fight Island - Abu Dhabi oktagon
Fight Island – Abu Dhabi

Jorge Masvidal vyhral tri zápasy v rade, pričom všetky skončilo TKO. 35-ročný fighter z Miami rozobral v priebehu ôsmich mesiacoch postupne zvučné mená ako Darren Till, Ben Askren a Nate Diaz.

Na zápasovej karte nájdeme ešte dva súboje o titul. Uvidíme Featherweight fight medzi šampiónom Alexandrom Volkanovskim (21-1) a Maxom Hollowayom (21-5). Tretím zápasom o opasok šampióna bude vo váhovej kategórii Bantamweight medzi Petr Yanom (14-1) a José Aldom (28-6).

Fanúšikovia československej MMA môžu držať palce Jiřímu Procházkovi, ktorý sa vo svojej premiére v UFC predstaví proti Volkanovi Oezdemirovi.

Jiří Procházk
a UFC debut
Jiří Procházka UFC debut

Bohatá Kurzová ponuka Fortuny na UFC 251 vám dá možnosť staviť nielen na víťazov zápasov, ale aj to, či skončí zápas na body alebo KO/TKO. Tiež je možnosť tipovať, v ktorom kole sa duel skončí. Kompletný program je k dispozícii na obrázku nižšie. Na Fortune aktuálne prebieha bonusová akcia Letný maratón o fantastických €25,000!

Kurzová ponuka Fortuny na UFC 251 Usman vs. Masvidal
Kurzová ponuka Fortuny na UFC 251

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!