Kurzová ponuka Leicester – Manchester Utd. na DOXXbete

Dnes je na programe posledné kolo anglickej Premier League, ktoré ponúkne niekoľko atraktívnych súbojov. Nasledovanejším bude bitka o miestenky do Ligy Majstrov, ktoré prebehne na King Power Stadium. K analýze bude neservírovaná aj kurzová ponuka na zápas Leicester – Manchester Utd. z kuchyne DOXXbetu

Dnes je na programe posledné kolo anglickej Premier League, ktoré ponúkne niekoľko atraktívnych súbojov. Nasledovanejším bude bitka o miestenky do Ligy Majstrov, ktoré prebehne na King Power Stadium. K analýze bude neservírovaná aj kurzová ponuka na zápas Leicester – Manchester Utd. z kuchyne DOXXbetu.

Červení diabli majú najlepšiu formu po reštarte najvyššej anglickej súťaže, aj keď sa zdá, že im v posledných zápasov dochádza para. Dokázali zmazať kedysi priepastný rozdiel Leicesteru, ktorý v jednom momente činil až 14 bodov.

facebook Manchester United
facebook/Manchester United – tréning

Teraz figuruje Manchester na treťom mieste tabuľky so 63 bodmi. Rovnaký bodový zisk má aj Chelsea a piaty Leicester stráca jeden bod. United teda stačí dnes neprehrať a miestenka do milionárskej súťaže ostane na Old Trafford.

Leicester navyše nemá po reštarte ligy práve oslnivú formu, keď z ôsmich zápasov zvíťazil iba dvakrát. Manchester United je favoritom, pričom s Leicesterom prehral od roku 1998 iba raz. Každopádne, zápasy o všetko bývajú nevyspytateľné. Výkop je naplánovaný na 17:00.

Veríme, že Manchester si Ligu Majstrov postráži a náš tip na zápas je X2. Na obrázku nižšie je k dispozícii kurzová ponuka Leicester – Manchester Utd. stávkovej kancelárie DOXXbet, ktorá ponúka okrem iného aj kompenzáciu tiketu až do 15-násobku vkladu! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

kurzová ponuka Leicester – Manchester Utd. Doxxbet
Kurzy DOXXbetu na zápas Leicester – Manchester Utd.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!