Kurzová ponuka SYNOTtipu: Inter Milán privíta Sampdoriu

Najvyššia talianska futbalová súťaž naštartovala ako posledná z veľkých európskych líg svoj motor včera a dnes pokračuje ďalšími dvomi zápasmi 27. kola

Najvyššia talianska futbalová súťaž naštartovala ako posledná z veľkých európskych líg svoj motor včera a dnes pokračuje ďalšími dvomi zápasmi 27. kola. Sampdoria cestuje na San Siro s mizerným postavením v tabuľke a približuje sa zostupovým vodám. Kurzová ponuka SYNOTtipu nechýba v závere analýzy.

Inter je v diametrálne odlišnej situácii, keď okupuje priebežné tretie miesto za druhým Laziom a vedúcim Juventusom, na ktorý stráca 9 bodov. Titul z toho pravdepodobne tento rok nebude, ale obhájenie tretej pozície by znamenalo Ligu Majstrov.

Návrat po dlhej prestávke však Interu s naším stopérom Milanom Škriniarom nevyšiel podľa predstáv, keď remizovali v odvetnom semifinálovom súboji Coppa Italia s Neapolom 1:1, čo znamenalo konečnú v súťaži.

Kvalita je však určite na strane Interu, ktorý by si mal doma s trápiacou Sampdoriou poradiť. Posledných 5 zápasov Sampdoria s Interom prehrala a dnešný duel by nemal byť prelomový. Sampdorii patrí v tabuľke Serie A 16. miesto a má len jednobodový náskok nad zostupovou priepasťou, takže ju v najbližších týždňoch čakajú záchranárske práce.

Zápas začína v nedeľu 21.6. o 21:45 a sledovať ho môžete na stanici Digi Sport. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebieha bonusová akcia veľký €10,000 Júnový maratón! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka SYNOTtipu INter
Kurzová ponuka SYNOTtipu

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!