Kurzová ponuka Tipsportu: Juventus – Neapol

Dnes je na programe okrem iného aj finále talianskeho pohára Coppa Italia, v ktorom sa stretnú SSC Neapol a Juventus Turín

Dnes je na programe okrem iného aj finále talianskeho pohára Coppa Italia. Kurzová ponuka Tipsportu na zápas Juventus – Neapol okorení našu analýzu. Finálový duel sa odohrá na Stadio Olimpico v Ríme a favoritom sú futbalisti Juventusu, ale žiarivou formou zrovna neoplývajú.

Juve bude samozrejme musieť potiahnuť hlavne Cristiano Ronaldo, ktorému sa však doma v semifinálovom zápase proti AC Milán veľmi nedarilo, keď dokonca ani nepremenil penaltu. Juventus nakoniec postúpil do finále aj po bezgólovej remíze, keďže prvý zápas skončil 1:1.

Neapol v druhom semifinále proti Interu taktiež remizoval (1:1), ale vďaka výhre prvého stretnutia 1:0 smeruje do finále. Uvidíme ako sa obidva tímy vysporiadajú s prázdnymi tribúnami a komu zahrá komorná atmosféra do karát.

Finále Coppa Italia môžete sledovať naživo od 21:00 prostredníctvom live streamu na Tipsport TV, kde môžete využiť aj možnosť live stávok. Nezabudnite, že na Tipsporte prebieha bonusová akcia Tipovačka ZADARMO o ohromných €53,000!

Kurzová ponuka Tipsportu: Juventus - Neapol futbal
Kurzová ponuka Tipsportu: Juventus – Neapol

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!