Kurzy na ZOH 2018 v Pjongčangu na Tipose

Prekvapivo najrozsiahlejšou ponukou disponuje Tipos, čím predčil obľúbenejšie stávkové kancelárie ako Fortuna, či Tipsport. Okrem iného majú už vypísané kurzy aj na celkového víťaza hokejového turnaja. Podľa kurzov sme väčší outsideri ako Nemecko. Aké sú kompletné kurzy na ZOH 2018?

Okrem hokeja má už Tipos vypísané kurzy aj na skoky na lyžiach, zjazdové lyžovanie a Curling. V Curlingu sú najväčšími favoritmi v Mixe Kanaďania s kurzom 2.15. Tipos favorizuje ešte Švajčiarsko (4.5) a Čínu (5.0). Medzi mužmi by mali dominovať (podľa kurzov) taktiež Kanaďania (1.95), prípadne Švédi (3.2).

Ostatní (vrátane Nórov a Veľkej Británie) majú kurz minimálne 15.0.. Na kanadské ženy, teda na ich víťazstvo je kurz 1.85, na Švédky 5.0, Britky 6.0, Rusky 7.0 a Švajčiarky 8.5. Na ďalšie účastníčky je kurz minimálne 15.0. Ale Curling nás asi zaujíma najmenej. Oveľa zaujímavejšie sú iné športy.

V zjazdovom lyžovaní si už teraz môžete na Tipose vsadiť na víťazku ženského slalomu. Ten sa v Pjongčangu uskutoční 14.2. o 2:15 našeho času. Najväčšou favoritkou je samozrejme lyžiarka z iného sveta, teda američanka Shiffrinová s kurzom 1.27. No ani Slovenka Petra Vlhová nie je bez šance. Na Veroniku Velez Zuzulovú ešte kurz nie je vypísaný. Aktuálne vypísané kurzy v Tipose na olympíjsky slalom žien:

Kurzy na ZOH 2018 na Tipose
Kurzy na ZOH 2018 na Tipose

Aj na skoky na lyžiach už Tipos vypísal kurzy.

Konkrétne na súboj družstiev na mostíku HS 140, ktorý sa uskutoční 19.2.. Kurzy:

Kurzy na ZOH 2018 skoky na lyžiach
Kurzy na ZOH 2018 – Skoky na lyžiach

No nás nude asi najviac zaujímať hokejový turnaj. Pred ZOH 2018 si hokejový turnaj rozoberieme na našich stránkach samostatne v osobitnom článku (koniec koncov, ako aj niektoré ďalšie športy), no už teraz vám dávame do povedomia niektoré podľa nás nie práve najlepšie zvolené kurzy (teda výhdodné pre tipérov). V hokejovom turnaji treba totiž vychádzať zo základného faktu a tým je to, že NHL nebude prerušená, čo samozrejme najviac poškodí celky z USA a Kanady. Následne Švédom, Fínom, Česku.

Vo veľkej miere aj Rusku, no tí majú množstvo špičkových hráčov aj v KHL. Nieže by ich tam nemali aj iné spomínané krajiny, no hviezdy typu Ilya Kovalchuk, či Pavel Daciuk to rozhodne nie sú.

Podľa kurzov na Tipose však Rusko až tak výrazným favoritom nie je a štátna stávková kancelária dáva dosť podobné šance na víťazstvo tak ako Rusku (kurz 2.7) aj Kanade (3.5), či Švédsku (4.5). Zaujímavosťou kurzov je aj fakt, že pokiaľ na Slovensko ktoré nedávno porazilo prakticky kompletný výber USA (2:1) cestujúci na ZOH je kurz 90.0, na USA len 15.0. Bolo to na Nemeckom pohári 10.11.2017.

O deň neskôr naši hráči porazili aj Nemecko 3:0, no a na Nemecko je kurz 80.0, čiže im Tipos verí viac, ako nám. Samozrejme, nemyslíme si že Slovensko bude na ZOH mútiť vodu v bojoch o medaile, len upozorňujeme, že pri správnej analýze hokejového turnaja ZOH 2018 sa dá prísť na celkom výhodné kurzy a vsadiť to. Škoda len, že ešte nie sú vypísané kurzy ako napr.: do 3. miesta, postup do štvrťfinále, postup do semifinále.

Kurzy na konečné umiestnenie hokejistov na ZOH 2018 v Tipose:

ZOH2018muziHokejCU

Na záver vám ešte prinášame kurzy na zápasy prvého kola hokejového turnaja na ZOH 2018 v Tipose:

ZOHhokej1k