Lakers – Portland Game 2: Tipuj NBA play-off

Najlepšia basketbalová súťaž na svete opäť ponúka dych vyrážajúce predstavenia svetových atlétov. V zámorskej NBA sa rozbehli vyraďovacie boje a v prvom kole pohoreli aj najväčší favoriti. Jedným z prekvapení bola aj prehra LA Lakers, ktorí patria medzi ašpirantov na titul. Zopakuje sa podobný scenár aj v Lakers - Portland Game 2?

Najlepšia basketbalová súťaž na svete opäť ponúka dych vyrážajúce predstavenia svetových atlétov. V zámorskej NBA sa rozbehli vyraďovacie boje a v prvom kole pohoreli aj najväčší favoriti. Jedným z prekvapení bola aj prehra LA Lakers, ktorí patria medzi ašpirantov na titul. Zopakuje sa podobný scenár aj v Lakers – Portland Game 2?

NBA play-off prebieha v Orlande na Floride. Hráči sú zatvorení v Disney Worlde a nemajú prístup k zvyšku spoločnosti. Zápasy sa odohrávajú v ESPN Wide World of Sports Complex a tímy sú ubytované v rôznych Disney hoteloch. Hrá sa samozrejme bez divákov a všetci hráči sú pravidelne testovaní na COVID-19.

Lakers - Portland Game 2
Kto ovládne Lakers – Portland Game 2?

A to má veľký vplyv na výsledky zápasov, vrátane absencie výhody domáceho prostredia, ktorá za normálnych okolností zohráva obrovskú úlohu. V dnešnej analýze sa zameriame na druhé stretnutie medzi #1 seed LA Lakers a #8 seed Portland Trailblazers. V úvodnom zápase ukázali „hostia“ z Portlandu, že sú nevyspytateľným tímom.

Dobre rozohraný Portland vedený nedoceneným point guardom Damian Lillardom predviedol skvelý výkon a vymazal hviezdy Los Angeles Lakers. LeBron James síce zaknihoval tripple-double, ale jeho spoluhráči nepodali podobne dobré výkony.

LeBron je však zameraný iba na jednu vec a ďalší titul do zbierky chce rovnako silno ako celá organizácia Lakers po tragickej smrti jedného z najlepších basketbalistov všetkých čias a ikony LA – Kobe Bryanta.

LA vyrovnajú stav série prvého kola play-off po zajtrajšom zápase.

Tlak bude v druhom zápase na Lakers. Portland už jedenkrát prekvapil, ale neočakávame, že sa im do konca série ešte podarí podobný kúsok. Treba poznamenať, že LeBron ešte vo svojej kariére ani raz neprehral sériu v prvom kole play-off.

Hviezdnemu Lillardovi nevyjde každý zápas rovnako ako ten prvý a pokiaľ mu nepomôžu spoluhráči, Portland do druhého kola šokujúco nepostúpi. Lakers – Portland Game 2 môžete tipovať v stávkovej kancelárii SYNOTtip, ktorej kurzovú ponuku na nasledujúce štyri stretnutia NBA play-off nájdete na obrázku nižšie.

Na SYNOTtipe momentálne prebieha súťaž v tipovaní o €10,000, do ktorej sa môžete stále zapojiť a získať zaujímavé finančné odmeny!

Kurzy SYNOTtipu - NBA playoff
Kurzy SYNOTtipu – NBA playoff

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!