Letecký zájazd Fortuny na MS v hokeji!

Našim chalanom sa v príprave pomerne darí, a tak bude určite zážitok sledovať ich aj priamo v dejisku MS, teda v Dánsku. Vďaka Fortune môžete byť pri tom úplne zdarma a sledovať zápasy SVK-CZE a SVK-Švajčiarsko. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte parádny letecký zájazd Fortuny!

Letecký zájazd Fortuny na MS v hokeji
Vyhraj letecký zájazd Fortuny na MS v hokeji!

Vyhrajte exkluzívny letecký zájazd a zažite úvodné dva zápasy slovenských reprezentantov proti Česku a Švajčiarsku na MS v hokeji 2018 naživo!

Stav si vo Fortune tiket s aspoň jednou hokejovou stávkovou príležitosťou za minimálne 5 EUR, vlož ho do komentára pod článok o tejto akcii na stránkach Fortuny a si v hre o exkluzívny letecký zájazd pre dvoch na zápasy MS v hokeji 2018 Slovensko – Česko a Slovensko – Švajčiarsko (5.5. a 6.5.2018).

Podmienky zapojenia do súťaže sú nasledovné:

– vložte na stránkach Fortuny do komentára tiket (AKO, SÓLO, Maxikombi, okrem LIVE stávok a dlhodobých stávok), ktorý bude obsahovať aspoň jednu hokejovú stávku,
– tiket musí byť podaný v termíne 20.4.–29.4.2018 za aspoň 5 EUR (v pobočkách 5 EUR + manipulačný poplatok),
– tikety podané na pobočkách musia byť podané na členskú kartu Fortuna Klubu Plus,
– každý súťažiaci môže vložiť, resp. pridať len jeden tiket,
– zo všetkých súťažiacich, ktorí splnia uvedené podmienky, vyžrebuje Fortuna jedného výhercu, ktorý získa charterový letecký zájazd pre dve osoby na zápasy MS v hokeji Slovensko – Česko a Slovensko – Švajčiarsko (5.5. a 6.5.2018)

Cena:
1x charterový letecký zájazd pre dve osoby na zápasy MS v hokeji Slovensko – Česko a Slovensko – Švajčiarsko od CK Hokejtour. Viac sa o zájazde dozviete tu.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!