LIVE stávky na Fortune: Ako ich podávať?

Všetky moderné stávkové kancelárie už v dnešnej dobe ponúkajú možnosť stávky LIVE, ktorá je zameraná na práve prebiehajúce stretnutie. Viete ako podávať a ako fungujú LIVE stávky na Fortune? Prečítajte si nasledujúci návod a tipovanie LIVE stávok budete mať v malíčku

Všetky moderné stávkové kancelárie už v dnešnej dobe ponúkajú možnosť stávky LIVE, ktorá je zameraná na práve prebiehajúce stretnutie. Viete ako podávať a ako fungujú LIVE stávky na Fortune? Prečítajte si nasledujúci návod a tipovanie LIVE stávok budete mať v malíčku.

Tipovanie na Fortune
Tipovanie na Fortune

Minimálna výška LIVE stávky na Fortune činí €0,50. Kompletný prehľad vsadených LIVE tiketoch nájdete v záložke Môj účet » História stávok » Prehľad tiketov LIVE. Alebo môžete kliknúť na ikonu LIVE s pravom hornom rohu obrazovky.

LIVE stávky na Fortune sa nedajú stornovať a výhry sú pripísané na konto automaticky po vyhodnotení celého tiketu. LIVE stávky môžete samozrejme podávať aj cez mobilnú aplikáciu Fortuny, kde nechýbajú ani živé prenosy a množstvo ďalších vychytávok.

Ako podávať LIVE stávky na Fortune?

V hornej ponuke vyberte záložku Stávky LIVE a postupujte rovnako ako pri uzatváraní klasických predzápasových stávok. Ak je pri Stávkovej príležitosti znázornená ikonka „i“, klient je povinný sa oboznámiť s jej obsahom pred uzatvorením stávkovej príležitosti.

Aktualizácia kurzov

V priebehu prípravy tiketu môže prísť k zmene kurzov už zvolených stávkových príležitostí. Keď máte zaškrtnuté políčko „Aktualizovať automaticky“, zobrazujú sa zmeny kurzov pomocou bielych šípok smerom nahor a nadol. Ak je stávková príležitosť ukončená, je automaticky odstránená z tiketu.

Tlačidlo staviť je v takom prípade k dispozícii neustále, pretože Vaše tipy sú stále aktuálne. Ak políčko „Aktualizovať automaticky“ nie je zaškrtnuté a v prípade, že sa zmení kurz pri zvolenej stávkovej príležitosti, nie je možné stlačiť tlačidlo „Staviť“. Vtedy je potrebné tiket aktualizovať, aby sa zmeny kurzov prejavili.

LIVE stávka na Fortune návod 1

Zmeny kurzov medzi odoslaním a prijatím stávky

Kurz vsadenej udalosti sa môže v čase medzi odoslaním stávky a jej prijatím zmeniť. Pre takúto situáciu je možné si nastaviť pravidlá. Môžete ich zvoliť tak, aby bol tiket vsadený so zmenenými kurzami alebo nebol. Ak si neželáte prijímať žiadne zmeny v období medzi odoslaním a prijatím stávky, stačí vypnúť funkciu „Prijímať zmeny kurzov pri odosielaní“.

LIVE stávka návod 2

Prijať všetky zmeny

V prípade, že zaškrtnete toto políčko, bude stávka prijatá aj keď sa v období medzi odoslaním stávky a jej prijatím kurz niektorej zvolenej stávkovej príležitosti akokoľvek zmení, a to na aktuálnu hodnotu kurzu.

LIVE stávky návod 3

Len vyššie kurzy

Ak zaškrtnete toto políčko, bude stávka prijatá len v prípade, že sa kurz niektorej zvolenej stávkovej príležitosti v období medzi odoslaním stávky a jej prijatím nezmení alebo sa kurz akokoľvek zvýši. Stávka bude prijatá s aktuálnou hodnotou kurzu.

LIVE stávka návod 4

Vlastné nastavenie

V prípade, že zaškrtnete toto políčko, máte možnosť si zvoliť, za akých podmienok bude stávka prijatá. To znamená, že stávka bude prijatá, len keď sa kurz niektorej zvolenej stávkovej príležitosti v období medzi odoslaním stávky a jej prijatím nezmení. Alebo v prípade, že zmena kurzu neprekoná kritériá, ktoré si nastavíte, napríklad pomocou sliderov (posuvníkov). Stávka bude prijatá s aktuálnou hodnotou kurzu.

LIVE stávka návod 5

Slider (posuvník výšky stávky)

Výšku stávky môžete určiť mnohými spôsobmi:
a) Z preddefinovaného výberu
b) Vypísaním konkrétnej čiastky
c) Pomocou šípok krokovo zvýšiť alebo znížiť
d) Sliderom

LIVE stávka návod 6

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!