LIVE stávky na Tipsporte prinášajú novú súťaž

Stávkové kancelárie vymýšľajú pre svojich hráčov rôzne akcie. Jednou z nich je aj zaujímavá súťaž, v ktorej hrajú hlavnú úlohu LIVE stávky na Tipsporte. O čo v nej ide?

LIVE stávky na Tipsporte
LIVE stávky na Tipsporte

Ako iste viete, vernostný program Tipsportu je založený na tzv. Netoch. O nich sa môžete dočítať viac v našej recenzii Tipsportu v podzáložke Vernostný program. O Nety si môžete na Tipsporte zahrať aj vďaka zaujímavej súťaži. Súťaž v LIVE stávkach dodajú Vášmu obľúbenému „livku“ ešte viac adrenalínu. Môžete si v nich totiž zahrať o odmenu v Netoch proti ostatným tipérom z tipérskej komunity Tipsportu SK, Tipsportu CZ a Chance.

Ako na to?

Pokiaľ nájdete u niektorého zo zápasov na Tipsporte v „livku“ zodpovedajúcu ikonku znamená to, že práve pri tomto zápase prebieha súťaž. Kliknite na zápas, potom na „Začať súťažiť“ a je to. Ste prihlásený do súťaže. Vyberte si kurzovú príležitosť a na tikete označte súťaž, do ktorej chcete tiket zaradiť. Potom už ide len o tom, akú zvolíte stratégiu a ako najlepšie zhodnotíte bank. Čím viac vyhrávate, tým väčší bank máte k dispozícii a je iba na Vás, či sa uspokojíte s pozíciou, na ktorej sa nachádzate, alebo zariskujete a posuniete sa v rebríčku vyššie. Čím viac súťažiacich sa do súťaže pridá, tým vyššia je nielen celková odmena, ale aj počet odmenených súťažiacich.

Aby bola súťaž čo najviac spravodlivá a neboli zvýhodnení tipéri s vyšším „rozpočtom“, Tipsport nastavil pre súťaž limit začiatočného banku. Každý tipér začína na rovnakom banku pre tipovanie, ktorý sa v priebehu súťaže ďalej mení na základe úspešnosti tipov súťažiaceho. Výška limitu tipéra je v podstate jeho aktuálny bank a záleží iba na súťažiacom, akým spôsobom bank zhodnotí.

Ak chcete vedieť viac o súťaži, tak prejdite na Tipsport, a kliknite v sekcii Súťaže v live stávkach na podzáložku „Časté otázky.“ Na stránkach Tipsportu nájdete aj rebríčky.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!