Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní sú tu!

Na Tipsporte odštartoval ďalší diel seriálu Tipcup. Zahrajte si Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní! Obľúbená súťaž najväčšej tipérskej komunity prebehne od 15. septembra do 2. decembra. Výška dotácie? Viac ako 8 miliónov Netov!

Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní
Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní na Tipsporte

Na odmenu dosiahnu všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Celkový víťaz Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní zhrabne 1,000,000 Netov!

K účasti v Tipcupe stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Ale pozor, pre slovenských klientov je potrebné, aby mali na svojom užívateľskom konte overenú totožnosť. Bez toho si súťaž nezahrajú.

Turnaj začne ako vždy dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Denným limitom v kvalifikácii sú 2 EUR. Tipcupu sa tak môže zúčastniť vážne každý. Víťaz kvalifikácie získa 400,000 Netov.

Do dramatických vyraďovacích súbojov jeden na jedného postúpi 8,192 tipérov. Každý duel bude trvať 5 kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipujúci mohol naplno preukázať svoje umenie.

A navyše, štyria najúspešnejší tipéri v kvalifikácii a ďalší štyria v play off si zaistia priamy postup do decembrového Turnaja majstrov o atraktívny automobil BMW X6 a ďalšie hodnotné ceny.

A ako sa do Majstrovstiev Česko-Slovenska v tipovaní prihlásite? Pri zostavovaní tiketov stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne vsadiť.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!