Maratón na Tipsporte o €600,000: Získajte troch žolíkov

V nedeľu 13. januára začal na Tipsporte tipérsky maratón o 600 tisíc! Boli ste na štarte? Tipnite si každý deň v období od 13.1. do 19.12.2019 aspoň za 4 EUR a podiel zo závratného banku je váš! Aj tento raz na vás po úspešnom zdolaní úvodného týždňa čakajú traja žolíci, ktorí vás udržia v hre. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni, a napriek tomu nevypadnete!

Maratón na Tipsporte o 600 tisíc
Maratón na Tipsporte o 600 tisíc

Súťaž 600 tisíc odštartovala na Tipsporte v nedeľu 13. januára a skončí vo štvrtok 19. decembra 2019. S rovnakými pravidlami ako vlani. Na získanie podielu v Netoch, za ktoré môžete tipovať bez obmedzenia, stačí každý deň natipovať aspoň za 4 EUR. Akým spôsobom? Prostredníctvom internetu, mobilu (vrátane live stávok) alebo na pobočkách, kde do 4 eurového limitu Tipsport zahŕňa aj manipulačný poplatok. Po prvom týždni súťaže, teda 20. januára, získate troch žolíkov. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni, a napriek tomu nevypadnete.

Všetci hráči z najväčšej tipérskej komunity, ktorí maratón dokončia, získajú podiel zo 600 000 EUR na tipovanie. Ďalšie podmienky? Žiadne nie sú! Naozaj stačí na Tipsporte len pravidelne tipovať a dodržať limit 4 EUR každý hrací deň. Vlani si na obrovský balík siahlo 6 620 hráčov. Každý z nich tak zinkasoval okrem svojich výhier ešte extra bonus 90,64 EUR na tipovanie.

Na webe Tipsportu po prihlásení zistíte, koľko peňazí vám zostáva natipovať do splnenia denného limitu, počet žolíkov, ktoré máte k dispozícii, podiel k aktuálnemu dňu a odhadovaný finálny podiel. Pretipujte sa ku skvelému bonusu! Platí, že o svoju časť zo 600 tisíc si nezahrajú tí klienti, ktorí sa v minulosti podľa všetkého podieľali na nekalom ovplyvňovaní súťaží.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!