Maratón v tipovaní na Tipsporte o €200,000!

Najväčšia komunita tipérov môže preukázať svoju vytrvalosť v auguste, keď bude prebiehať obrovský maratón v tipovaní na Tipsporte. Súťaž štartuje už cez víkend, tak nepremeškaj ani deň, aby si získal podiely z veľkého €200,000 prize poolu

Najväčšia komunita tipérov môže preukázať svoju vytrvalosť v auguste, keď bude prebiehať obrovský maratón v tipovaní na Tipsporte. Súťaž štartuje už cez víkend, tak nepremeškaj ani deň, aby si získal podiely z veľkého €200,000 prize poolu.

maratón v tipovaní na Tipsporte
Maratón v tipovaní na Tipsporte začína už túto sobotu

Súťaž v tipovaní pre vytrvalcov odštartuje presne v sobotu 1.8. a bude pokračovať až do konca mesiaca 31.8.2020. Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Aby si sa dostal až do cieľa, musíš každý deň podať tiket minimálne za €4.

Po splnení tejto základnej podmienky ti neujde podiel z vypísaného €200,000 banku. Ten si rozdelia na konci mesiaca všetci rovným dielom. Do súťaže sa započítavajú aj LIVE stávky. Tipovať môžeš online na Tipsporte, cez mobil alebo naživo na pobočkách.

€200,000 dotácia bude rozdelená medzi vytrvalcov prostredníctvom Netov (20,000,000). Za Nety môžeš následne tipovať bez obmedzení. Hlavnou výnimkou je oproti predošlým edíciám, že v letnom maratóne už nebude možnosť využiť žolíka. Limit €4 denne bude nutné splniť každý deň, aby si získal podiel z prize poolu.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!