Megatip a #20TISICOVKA prichádzajú s jarnou časťou Fortuna Ligy

Po krátkej prestávke je späť naša futbalová Fortuna liga, ktorá svoju jarnú časť odštartuje už v tento víkend dohrávaným zápasmi z jesene. Prvé regulárne jarné kolo je na programe v sobotu 13. februára.

Po krátkej prestávke je späť naša futbalová Fortuna liga, ktorá svoju jarnú časť odštartuje už v tento víkend dohrávaným zápasmi z jesene. Prvé regulárne jarné kolo je na programe v sobotu 13. februára. Chýbať nebudú ani populárne súťaže v tipovaní Megatip a #20TISICOVKA o hodnotné ceny.

Najbližšie zápasy budú pre mnohé tímy veľmi dôležité, keďže sa bude rozhodovať o postupujúcich do skupiny o titul. Istú miestenku má zatiaľ len vedúci Slovan a druhá Dunajská Streda. Fortuna ako hrdý partner našej najvyššej futbalovej súťaže ti už tradične prináša najširšiu ponuku stávkových príležitostí.

Megatip a #20TISICOVKA
Zapoj sa do súťaží Megatip a #20TISICOVKA od Fortuny

Pri každom zápase si môžeš vybrať z množstva podhier a niektoré aj medzi sebou kombinovať (počet gólov, žltých/červených kariet, rohov). Stačí si len vybrať tie svoje obľúbené a sledovanie Fortuna ligy bude zrazu oveľa zábavnejšie a vzrušujúcejšie. V tejto súvislosti ti pripomíname, že streamy zo všetkých zápasov Fortuna ligy môžeš pozerať naživo na FORTUNA TV.

So štartom jarnej časti dávame opäť do pozornosti aj obľúbenú tipovaciu súťaž Megatip, v ktorej môžeš zadarmo vyhrať fantastický jackpot 25 000 eur! Teraz môžeš do súťaže pozvať aj svojich kamarátov a za odmenu od nás získať až 10 000 klubových bodov na stávkovanie.

Počas jarných zápasov Fortuna ligy bude pokračovať aj ďalšia obľúbená súťaž #20TISICOVKA, v ktorej máš šancu vykopať si podiel na prémii 20 000 eur. Po jeseni už máme jedného úspešného strelca, ktorý teraz netrpezlivo čaká, či si celú sumu odnesie sám, alebo si ju rozdelí ešte s niekým.

Získaj registráciou vstupný bonus Fortuny – €30 stávka bez rizika na tipovanie online!