Mobilná aplikácia DOXXbetu prináša vylepšenia

Inovácie patria k napredovaniu a stávková kancelária DOXXbet rozhodne nezaháľa. Svojim zákazníkom pred sviatkami prináša zaujímavé vylepšenia. Mobilná aplikácia DOXXbetu je sprehľadnená, zrýchlená a stabilizovaná. Nezabudlo sa ani na mobilný web.

Inovácie patria k napredovaniu a stávková kancelária DOXXbet rozhodne nezaháľa. Svojim zákazníkom pred sviatkami prináša zaujímavé vylepšenia. Mobilná aplikácia DOXXbetu je sprehľadnená, zrýchlená a stabilizovaná. Nezabudlo sa ani na mobilný web.

Mobilná aplikácia DOXXbetu upgrade
Mobilná aplikácia DOXXbetu prešla upgradom

Nová aplikácia aj mobilný web spájajú všetky produkty od DOXXbet do jedného miesta v Tvojom mobile. Nájdeš tu športové tipovanie aj online kasínové hry. Navyše, aplikácia aj mobilná verzia sa dočkali technologických vylepšení, ktoré ju zrýchlili a stabilizovali, čím sa zaradili medzi najlepšie na trhu.

Aplikácia v novom šate je dostupná pre obidve platformy Android aj iOS, takže Ti už nič nebráni stiahnuť si novú aplikáciu do mobilu. Používatelia systému Android sú určite zvyknutí sťahovať aplikácie priamo z Google Play, ale aplikáciu DOXXbet tam legislatívnych dôvodov nenájdu. Nájdu ju však jednoducho, na webe m.doxxbet.sk, odkiaľ si ju môžu stiahnuť.

Používatelia systému iOS si nájdu našu aplikáciu priamo v App Store v dvoch verziach – pre tipérov a pre hráčov online hier a kasína. Myslelo sa aj na tých, ktorí aplikácie neobľubujú a uprednostňujú využívanie mobilnej verzie stránok. Preto si úplne ľahko a pohodlne zahráš či zatipuješ s rovnakými novinkami aj na mobilnom webe m.doxxbet.sk. Komfort nájdeš na mobilnom webe aj v aplikácii.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!

Novinka na prvý pohľad

Sekcia „Domov“ je tým prvým, čo sa Ti v novej aplikácii aj v mobilnej verzii webu ukáže. Zmenila sa od základu a obsahuje všetky potrebné funkcie pre tipéra. Na domovskej stránke nájdeš sekcie ako TOP zápasy, obľúbené hry, novinky a bonusy, aktuality, analýzy a mnohé iné.

Hlavné menu na domovskej sekcii sa presunulo do spodnej časti, aby nebránilo v prehľadnosti stávok. Celé menu sa stalo jednoduchším a prehľadnejším. Toto menu v spodnej tmavej lište je viditeľné takmer vždy, a uľahčí tak orientáciu v aplikácii každému hráčovi aj tipérovi. Sú tu všetky dôležité produkty zo športového tipovania a online hier, medzi ktorými je možné sa pohodlne prepínať.

Nové zobrazovanie hráči vs. tipéri

Bočné vysúvacie menu pre výber zamerania na hranie alebo tipovanie prešlo reorganizáciou a dostalo nový dizajn. Tou najväčšou zmenou je sekcia „Kasíno“, ktoré sa stalo viditeľnejším pre hráčov. Už nie je potrebné sa prepínať medzi tipovaním a hraním. Teraz si pohodlne v jednom zobrazení nájdu to svoje hráči aj tipéri. Celé menu sa stalo jednoduchším a prehľadnejším.

Zrýchlené prepínanie medzi sekciami

V sekcii „Ponuka“, ktorá v sebe skrýva ponuku športov nastala taktiež zmena. V novej aplikácii aj na mobilnej verzii si teraz môžeš zobraziť a zoradiť zápasy zo všetkých športov podľa dátumu. Vidíš ponuku všetkých športov za daný deň pod sebou a potiahnutím (scrollovaním) sa v nej orientuješ. Máš tak všetko prehľadne zoradené a nemusíš teda strácať čas preklikávaním na jednotlivé športy.

Zobrazenie tvojho konta

Veľkou novinkou je sekcia „Moje konto“. Táto sekcia sa zobrazuje až po prihlásení, ale uvidíš v nej všetko prehľadne. Na jednom mieste máš tikety, výhry v online hrách kasína a tiež bonusy, na ktoré máš nárok. Sekcia „Moje konto“ je pre každého užívateľa unikátna a poskytuje mu ihneď po prihlásení rýchly náhľad na konto a jeho aktuálny stav, bez zbytočného hľadania.