DOXXbet mobilná aplikácia – Tipovanie cez mobil!

Dokáže sa mobilná aplikácia DOXXbetu vyrovnať konkurencii? Pozrieme sa spolu na jej prednosti a použiteľnosť. Stávkovanie cez mobil začína byť aj u nás veľmi populárne a mobilné aplikácie sú u stávkovej kancelárii štandardom

Dokáže sa DOXXbet mobilná aplikácia vyrovnať konkurencii? Pozrieme sa spolu na jej prednosti a použiteľnosť. Stávkovanie cez mobil začína byť aj u nás veľmi populárne a mobilné aplikácie sú u stávkovej kancelárii štandardom.

DOXXbet mobilná aplikácia tipovanie
DOXXbet mobilná aplikácia

DOXXbet mobilná aplikácia patrí medzi tie prehľadnejšie, takže s navigovaním v menu určite nebudete mať problém. Ikona menu sa nachádza tradične v ľavom hornom rohu a po jej rozkliknutí sa vám zobrazia subkategórie.

Aplikácia ponúka slušný matchtracker a k dispozícii sú samozrejme predzápasové, ale aj atraktívne LIVE stávky. Tie sú spracované veľmi prehľadne a spolu s príjemnou grafikou tvoria skvelú kombináciu.

Priamo v aplikácii si môžete aj skontrolovať tiket vďaka tiket skeneru a histórii tiketov. V aplikácii nájdete po novom aj ponuku live streamov, čo v minulosti veľmi chýbalo. Navyše, DOXXbet ponúka aj možnosť vkladu na účet prostredníctvom Sportbox kódu. Nový live stream DOXXbetu bol zaradený do ponuky koncom mája tohto roku.

V mobilnej aplikácii DOXXbetu sa nachádza navyše aj online casino, ktoré ponúka novým hráčom 100 spinov ZADARMO (50 iba za registráciu) a €1,000 vstupný bonus.

Inštalácia je veľmi intuitívna a zaberie len pár okamihov. Nezabudnite pri inštalácii povoliť možnosť inštalovania aplikácie DOXXbetu z neznámych zdrojov v mobile. Tieto nastavenia nájdete v menu telefónu v Nastaveniach v sekcii Zabezpečenie. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS preklikom cez link nižšie po uzatvorení registrácie.

Všetci novoregistrovaní hráči na DOXXbete majú nárok na dva parádne bonusy

Na uvítanie je pripravený obrovský €2,000 vstupný bonus, ktorý bude vyplácaný po pätinách na hráčske konto. Najprv však treba splniť niekoľko podmienok.

Na aktiváciu vstupného bonusu DOXXbete majú noví hráči 14 dní od dokončenia registrácie. Hodnota bonusu závisí od veľkosti prvého vkladu. Maximálna výška vstupného bonusu je €2,000, ale vložiť môžete samozrejme aj menšiu sumu, ktorá odzrkadlí váš bonus. Na vyčistenie bonusu máte celkovo 90 dní.

Druhým bonusom na tipovanie pre nových hráčov je €20 bezriziková stávka. Na aktiváciu stávky bez rizika na DOXXbete platí taktiež pravidlo 14-tich dní. Bezriziková stávka je prvým podaným tiketom po vytvorení účtu.

Nedá sa na nej prerobiť, pretože ak vám tiket nevyjde, DOXXbet vám vráti vklad na hráčske konto. Bezriziková stávka má maximálnu hodnotu €20 a na jej získanie je potrebné splniť dve podmienky. Na podanom tikete musia byť aspoň dva zápasy a výsledný kurz tiketu musí byť vyšší ako 2.0.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!