Mobilná aplikácia Fortuna: Stávkovanie cez mobil!

Vychytaná mobilná aplikácia Fortuny ponúka všetko, čo potrebujete k stávkovaniu cez váš mobil. Fortuna vo svojej aplikácii navyše dáva možnosť sledovať priame prenosy športových udalostí

Vychytaná mobilná aplikácia Fortuna ponúka všetko, čo potrebujete k stávkovaniu cez váš mobil. Fortuna vo svojej aplikácii navyše dáva možnosť sledovať priame prenosy športových udalostí. Samozrejmosťou je kompletná stávková ponuka a LIVE stávky.

Mobilná aplikácia Fortuna vizualizácia
Aplikácia Fortuny

Čaká na vás jednoduché ovládanie a najkomplexnejšie štatistiky budete mať vždy po ruke! Mobilná aplikácia Fortuna disponuje prihlásením pomocou odtlačku prstu. Medzi ďalšie vychytávky patrí rýchlostávka, s ktorou stavíte tiket na dva dotyky!

Aplikácia ďalej ponúka aj zápasový tracker, vďaka ktorému budete mať prehľad o každej akcii a živé štatistiky. S vizualizáciou zápasu vám zaručene nič neutečie. Štandardom sú aj push notifikácie (upozornenia) o výhre.

Najlepšie štatistiky na Fortune
Najlepšie štatistiky na Fortune

V mobilnej aplikácii Fortuny nájdete aj online casino, ktoré ponúka novo registrovaným hráčom 150 spinov zadarmo len za registráciu a €1,000 vstupný bonus.

Aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android 4.1 a vyšší alebo cez App store (pre iOS 8 a vyšší). Nezabudlo sa ani vyznávačov iPadu, pre ktorých je mobilná aplikácia Fortuny optimalizovaná pre maximálne využitie plochy tabletu.

Inštalácia Fortuna aplikácie pre mobil
Inštalácia Fortuna aplikácie

Ako inštalovať aplikáciu z neznámych zdrojov

• Telefón hlási, že aplikácia je z neznámeho zdroja a teda nejde nainštalovať. Je potrebné povoliť inštaláciu z neznámeho zdroja.

1. Otvorte v mobile zložku Nastavenie

inštalovanie aplikácie z neznámych zdrojov

2. V Nastaveniach vstúpte do sekcie Ďalšie

inštalovanie aplikácie z neznámych zdrojov 2

3. Nájdite sekciu Zabezpečenie

inštalovanie aplikácie z neznámych zdrojov 3

4. Zaškrtnite možnosť Neznáme zdroje

inštalovanie aplikácie z neznámych zdrojov 4

5. Potvrďte oznámenie

inštalovanie aplikácie z neznámych zdrojov 5

6. Teraz už môžete inštaláciu vykonať.

Na spustenie live streamu musí byť užívateľ prihlásený vo svojom hráčskom účet na Fortune. Živý prenos Fortuna TV nájdeš v sekcii STÁVKY LIVE. Ikona prehrávanie pri zápase informuje o dostupnosti priameho prenosu.

Mobilná aplikácia Fortuna spustenie live streamu 1

V prahom hornom rohu displeja mobilného telefónu otvorte okno prehrávanie prenosu dotykom na ikonu.

Mobilná aplikácia Fortuna spustenie live streamu 2

Živý prenos, ktorý ste vybrali, bude spustený automaticky.

Mobilná aplikácia Fortuna spustenie live streamu 3

Na sledovanie priameho prenosu na celom displeji otočte mobilné zariadenie do horizontálnej polohy (na šírku). Formát priameho prenosu sa automaticky roztiahne na celú veľkosť displeja mobilného zariadenia.

live stream Fortuna TV
Sledovanie Fortuna TV na celom displeji

Na zmenšenie formátu priameho prenosu na pôvodnú veľkosť stačí otočiť mobilné zariadenie späť do vertikálnej polohy (na výšku).

Výnimku tvorí aplikácia spustená v internetovom prehliadači Safari v zariadeniach s operačným systémom iOS, v ktorom sa video spúšťa v režime na celý displej ihneď po dotyku ikonky play.

Uzatváranie stávok súbežne so spusteným prenosom

V priebehu sledovania priameho prenosu môžete v aplikácii zároveň aj uzatvárať stávky. Mobilné zariadenie dajte do vertikálnej polohy (na výšku), v dolnej časti displeja si následne môžete prechádzať vypísané stávkové príležitosti, uzatvárať rychlostávky, prípadne pridávať zvolené stávkové príležitosti na váš tiket.

Stávkové príležitosti pridané na váš tiket zobrazíte ťahaním po displeji telefónu doľava alebo dotykom ikonky tiketu v pravom hornom rohu displeja vášho mobilného zariadenia.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!