Mobilná aplikácia Niké je najlepšia na Slovensku!

V teste obstála na jednotku a konkurenciu zmietla zo stola. Mobilná aplikácia Niké má všetko, čo si môže vášnivý tipér priať. V aplikácii sa nachádza kompletná kurzová ponuka a samozrejme nechýbajú ani obľúbené LIVE stávky.

Mobilná aplikácia Niké vyskúšaj
Mobilná aplikácia Niké

Mobilná aplikácia Niké vybočuje z radu svojou rýchlosťou a jednoduchosťou, pričom na expresné prihlásenie môžeš použiť odtlačok prsta. Okamžite sa odkryje najrýchlejšia forma svetového tipovania.

Aplikácia ťa okamžite upozorní na výherné tikety a nadchádzajúce zápasy tvojich obľúbených tímov. Vďaka ComfortPay je vklad na účet bleskový, stačí jedno kliknutie. Mobilná aplikácia Niké ponúka prehľadné štatistiky a stávkujúci určite ocenia aj analýzy zápasov od profesionálov.

Výhodou je personalizácia ponuky a nechýbajú ani virtuálne hry. Jednou z najväčších vychytávok je funkcia Šejker. Keď zatrasiete svojím mobilom, Šejker každým pohybom rozširuje zoznam náhodne zvolenými zápasmi až do maxima. Stávkujúci potom musí už iba zadať výšku vkladu a podať tiket.

aplikácia Niké Šejker
Šejker

Šejker dokáže namiešať veľmi zaujímavé kombinácie zápasov. Keď sa vám namiešaný mix nepáči, môžete začať šejkovať odznova. Aplikácia má navyše aj integrované športové spravodajstvo zo Šport.sk.

Niké aplikácia samozrejme ponúka aj LIVE prenosy zo zápasov a mnohí zaiste ocenia aj funkciu predčasného vyplatenia tiketu – cashout. Aplikácia je dispozícii pre Android a iOS. Stiahnuť sa dá na stránkach Niké.

Najlepšia mobilná aplikácia na tipovanie na Slovensku
Najlepšia mobilná aplikácia na tipovanie na Slovensku

Keď zhrnieme celú recenziu do jednej vety: Najlepšia mobilná aplikácia na tipovanie na Slovensku. Podľa testu na Živé.sk skončila na druhom mieste mobilná aplikácia Tipsportu a bronzovú priečku obsadila mobilná aplikácia Fortuny.