Mobilná aplikácia SYNOTtip: Tipovanie online kdekoľvek!

Tipovanie online ponúka aj mobilná aplikácia SYNOTtipu, ktorá láka svojou jednoduchosťou a intuitívnym ovládaním. Pokiaľ s ňou ešte nemáte skúsenosti, prečítajte si našu recenziu, aby ste vedeli, čo po nainštalovaní očakávať

Tipovanie online ponúka aj mobilná aplikácia SYNOTtip, ktorá láka svojou jednoduchosťou a intuitívnym ovládaním. Pokiaľ s ňou ešte nemáte skúsenosti, prečítajte si našu recenziu, aby ste vedeli, čo po nainštalovaní očakávať.

Mobilná aplikácia SYNOTtip screenshoty
Mobilná aplikácia SYNOTtip

Aplikácia ponúka svojim zákazníkom kompletnú kurzovú ponuku a LIVE stávky, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Zaujímavou je aj možnosť tipovania na zápas cez smart hodinky, ktoré zároveň poskytujú aj notifikácie.

Tipéri určite ocenia aj funkciu cashout, vďaka ktorej si môžete dať predčasne vyplatiť tiket stávkovej kancelárii. Mobilná aplikácia SYNOTtip však neponúka live streamy zápasov, čo je pre niektorých stávkarov veľkým mínusom.

V budúcnosti je teda určite čo zlepšovať, aby bol tipujúcim dopriaty želaný komfort pri stávkovaní. Aplikácia ponúka Match Tracker – animované priebehy futbalových zápasov s rôznymi možnosťami pohľadu: animácia, scoreboard alebo videostream. V appke sa samozrejme dajú uskutočňovať vklady a výbery.

Z mobilnej aplikácie SYNOTtipu budete mať prístup aj do online kasína, ktoré ponúka všetkým novým hráčom 50 pretočení bez rizika, 640 free spinov a €1,500 vstupný bonus.

Pri inštalácii musíte mať povolené v mobile inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov. Bez tohto povolenia vám nepôjde aplikácia nainštalovať. Tieto nastavenia nájdete v menu telefónu v Nastaveniach v sekcii Zabezpečenie.

Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS preklikom cez link nižšie po uzatvorení registrácie v stávkovej kancelárii SYNOTtip.

Stávka bez rizika Vstupný bonus SYNOTtipu
Stávka bez rizika + Vstupný bonus SYNOTtipu

Okrem pravidelnej nádielky štedrých promo akcií a súťaží v tipovaní o desaťtisíce eur, stávková kancelária SYNOTtip ponúka všetkým novým hráčom dva bezkonkurenčné bonusy po dokončení registrácie. Nárok na ich získanie vyprší po desiatich dňoch od vytvorenia hráčskeho účtu.

Obidva bonusy sa aktivujú automaticky!

SYNOTip ponúka najväčší vstupný bonus v trhu online tipovania, ktorý sa vyšplhal až do výšky €5,000! Skvelou správou je skutočnosť, že na jeho získanie potrebuješ pretočiť bonus iba 6-krát, čo je výrazne menej ako v iných stávkových kanceláriách so slovenskou licenciou.

Výšku vstupného bonusu odzrkadľuje výška prvého vkladu na účet. Druhým bonusom, ktorý čaká na novoregistrovaných hráčov, je stávka bez rizika. Áno, aj v tomto prípade sa jedná o naj na našom trhu. Stávka bez rizika na SYNOTtipe môže byť až vo výške €50! Opäť všetko zavisí od výšky prvého vkladu na konto.

€50 stávka bez rizika platí iba na prvú predzápasovú stávku. Keď sa stane, že stávka nebude úspešná, stávková kancelária SYNOTtip vráti do 24 hodín vklad späť na hráčsky účet. Môžeš si teda staviť úplne zadarmo, bez stresu a bez obáv.

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!