Mobilná aplikácia Tipsport: Komfortné tipovanie online

Ak si zakladáte na komunite a bohatej ponuke živých prenosov, mobilná aplikácia Tipsportu je ako stvorená pre vás. V nasledujúcich riadkoch vám samozrejme prezradíme aj ďalšie výhody, ktoré aplikácia od Tipsportu na tipovanie online ponúka

Ak si zakladáte na komunite a bohatej ponuke živých prenosov, mobilná aplikácia Tipsport je ako stvorená pre vás. V nasledujúcich riadkoch vám samozrejme prezradíme aj ďalšie výhody, ktoré aplikácia od Tipsportu na tipovanie online ponúka.

Začneme výnimočne miernym mínusom, ktorým môže byť hlavne pre začínajúcich tipérov slabšia prehľadnosť aplikácie. Skúsený stávkujúci hravo nájde všetko, čo potrebuje, ale nováčikovi potrvá dlhší čas, kým si zvykne na rozhranie aplikácie Tipsportu a nájde tip stávky, o ktorý má záujem.

Mobilná aplikácia Tipsport screens
Mobilná aplikácia Tipsport

Teraz už prejdime k pozitívam, ktorých je pomerne dosť.

Mobilná aplikácia Tipsport sa pýši už tradične najväčšou komunitou tipérov na Slovensku, ku ktorej budete mať prístup aj cez mobilnú appku. To je veľká výhoda pre všetkých, ktorí radi pred tipovaním čítajú názory, či tipy na zápas.

Mobilná aplikácia Tipsport ďalej ponúka aj analýzy zápasov a chýbať nesmie ani história stávkovania. Budete mať dokonalý prehľad o vašom hráčskom účte. Jednoduché vklady a výbery sú samozrejmosťou.

Využívať budete môcť aj Tipsport TV, takže sa nemôže stať, že vám ujde niektorý zápas. Tipsport ponúka tisíce živých prenosov z najlepších líg sveta, ktoré sú ako správne tušíte okorenené aj LIVE stávkami. Sledovať môžete NHL, KHL, Bundesliga, Primera División, tenisové grandslamy, MLB a ďalšie.

K dispozícii je samozrejme kompletná kurzová ponuka a množstvo tipérov určite poteší aj funkcia cashout, vďaka ktorej si môžete nechať predčasne vyplatiť svoj tiket. V aplikácii sa nachádza aj online casino, kde vás čaká bohatá ponuka hier so vstupným bonusom až do výšky €1,000.

Pri inštalácii musíte mať povolené v mobile inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov. Bez tohto povolenia vám nepôjde aplikácia nainštalovať. Tieto nastavenia nájdete v menu telefónu v Nastaveniach v sekcii Zabezpečenie.

Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS preklikom cez link nižšie po uzatvorení registrácie v stávkovej kancelárii Tipsport.

Všetci noví zákazníci majú navyše nárok aj na dva vynikajúce bonusy na tipovanie.

Prvým je obrovský €4,000 vstupný bonus Tipsportu, ktorý je vyplácaný po častiach v 10% intervaloch. Hodnota bonusu zavisí od výšky prvého vkladu na hráčsky účet. To znamená, že pri depozite €500 bude aj váš vstupný bonus v hodnote €500.

Vstupný bonus Tipsportu ma tri rôzne hladiny. Rôzne úrovne bonusu majú rozličné požiadavky na pretočenie bonusu. Čím je bonus väčší, tým viac ho musíte prestávkovať na jeho získanie. Druhým bonusom Tipsportu je skvelý €15 bonus bez vkladu na tipovanie zadarmo!

Bonus bez vkladu získate len za registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport a overenie konta. Pokiaľ splníte tieto jednoduché podmienky, Tipsport vám obohatí hráčsky účet €15 zadarmo na prvé stávky. Bonus je vyplácaný v Netov, za ktoré môžete stávkovať.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!