MS a tipovanie: Vsadil 3 zápasy a je bohatší o €20,000

Majstrovstvá sveta vo futbale prinášajú krásne výhry. Hneď traja tipéri získali počas posledných dní výhry v 5-ciferných čiastkach a my si ich priblížime v rubrike MS a tipovanie.

Celá športová verejnosť upriamuje v posledných dňoch svoju pozornosť na Majstrovstvá Sveta vo futbale 2018. V Rusku sa aktuálne hrajú posledné zápasy základných skupín. Niektoré celky sklamali herne, iné prekvapili. Výsledky tak veľa krát neboli také, ako tipéri čakali. To však neplatí o 3 stávkujúcich, ktorí si prišli na pekné peniaze. K samotnému priebehu šampionátu sa podrobnejšie budeme venovať v zajtrajšom článku.

´Jan78´ si na Tipsporte vsadil za €501.8 päť zápasov. Keď sa dohral posledný, určite neľutoval. Na konte mu zasvietila výhra €14,577.29! Jeho tiket bol zložený výhradne zo zápasov futbalových MS, no nevsádzal na výsledky zápasov, ale na výsledky polčasov, prípadne počty gólov.

MS a tipovanie Jan78
MS a tipovanie tiket #1

Podobnú čiastku vsadil v pevnej pobočke Niké jeden tipujúci v Leviciach. Zvolil však inú stratégiu. Na tiket dal viacej zápasov s nižšími kurzami a veril teda favoritom. K nim pridal aj jeden nefutbalový tip. No všetky tipy mu vyšli a zbohatol o takmer €10,000 (v čistom).

Levice1
Levice2

No najväčšiu „bombu“ získal tipér stávkujúci v online stáv. spoločnosti Niké. Ten sa s tým nepáral a za €400 dal 3 zápasy s kurzom min. 2.87. Uruguaj síce prevalcoval Rusko, no tŕpol pri sledovaní zápasu S.Arábia – Egypt, ale hlavne pri zápase Irán – Portugalsko. V ňom mal totiž natipovanú remízu. Irán vyrovnal až v tretej minúte nadstaveného času a násásledne mal obrovskú šancu, ktorú našťastie pre tipéra nepremenil. Mohol sa tak tešiť z viac ako €20,000!

MS a tipovanie tiket #1 TiketTop
MS a tipovanie tiket #3

Všetkým výhercom gratulujeme.

Niké ponúka vstupný bonus až do výšky €1,000!