Stávky zadarmo od Niké k MS v hokeji až €80!

Počas hokejových majstrovstiev sveta (2.5.-20.5.2018) nezaháľa ani jednotka na trhu stávkových kancelárii, ktorá ponúka špeciálny bonus pre nových hráčov – Stávky zadarmo od Niké v hodnote až €80 vo voľných tiketoch. Tak poďte do hry….

Stávky zadarmo od Niké
Bonus od Niké k MS v hokeji

Podmienky pre stávky zadarmo od Niké k MS v hokeji:

1. Zaregistrujte sa v Niké v termíne od 2.5. do 20.5.2018 a pri registrácii si z ponuky vstupných bonusov vyberte 80 EUR VO VOĽNÝCH TIKETOCH (ďalej len ´BONUS´)
2. Registráciu doplňte overením vašej totožnosti dvoma dokladmi. BONUS je vyplácaný len klientom s úspešne ukončeným overením totožnosti.
3. Podmienky a vyplácanie 80 EUR VO VOĽNÝCH TIKETOCH:
a) podajte si tiket s herným vkladom aspoň 2 eurá cez ktorýkoľvek z nasledujúcich kanálov Niké:
– www.nike.sk
– m.nike.sk
– aplikácia NIKÉ (iOS alebo Android)
– pobočka NIKÉ alebo NIKINKA (herný vklad plus manipulačný poplatok)
b) za prvý takýto podaný tiket na každom z uvedených kanálov NIKÉ získavate voľný tiket v hodnote 20 eur (čiže až 10-násobok vášho vkladu!) Ten vám Niké pripíše najneskôr do 24 hodín od
splnenia podmienky.
c) spolu môžete zo všetkých kanálov NIKÉ získať až 4 voľné tikety v celkovej hodnote 80 eur.
d) podmienkou získania BONUSu na pobočke je tipovanie s klubovou kartou NIKÉ (zasielaná je poštou do 5 pracovných dní od registrácie)
d) platnosť každého získaného voľného tiketu je 3 dni od jeho pripísania a môžete ho uplatniť (podať cez ktorýkoľvek kanál NIKÉ) na kurzové stávky s minimálne 3 podujatiami, každé s kurzom
aspoň 1.50.
4. Podmienky pre čerpanie BONUSu je potrebné splniť do 10 dní od registrácie. Do prestávkovanej sumy nevstupujú tikety rozpisovej stávky a predčasne vyplatené tikety. Vstupný bonus nie je možné kombinovať s inými bonusmi Niké.
5. Niké si vyhradzuje právo BONUS nepriznať, respektíve ho odňať bez uvedenia dôvodu a taktiež môže zmeniť pravidlá kedykoľvek zverejnením zmenených podmienok v ich pobočkách, na webstránkach či v plikácii. Odporúčame vám pravidelne sledovať tieto podmienky akcie. Účasťou v akcii súhlasíte s akoukoľvek zmenou takto zmenených podmienok.

PRÍKLAD:

Pri registrácii ste si vybrali vstupný bonus 80 EUR VO VOĽNÝCH TIKETOCH. Podajte si teraz akýkoľvek tiket s herným vkladom aspoň 2 eurá na ktoromkoľvek z kanálov: www.nike.sk, m.nike.sk, aplikácia NIKÉ, pobočka NIKÉ alebo NIKINKA. Získate voľný tiket v hodnote 20 eur. Takto postupujte aj na zostávajúcich 3 kanáloch a vyzbierajte ďalšie voľné tikety. Spolu tak získate až 4 voľné tikety v celkovej hodnote 80 eur! Získané voľné tikety si podajte do 3 dní na ktoromkoľvek kanáli, s podmienkou minimálne 3 stávkových udalostí na tikete, každá s kurzom aspoň 1.50.

Niké ponúka vstupný bonus až do výšky €1,000! Ďalšie zaujímavé bonusové akcie popredných stávkových kancelárii so slovenskou licenciou nájdete v našej sekcii Aktuálne bonusy.