Niké zvýšila vstupný bonus na €1,000!

Zahraničné stávkové kancelárie na Slovensku pomaly ale isto končia. A preto Niké zvýšila vstupný bonus až do €1,000 (doteraz mala €300). Podmienky na jeho získanie sú naviac dosť ľahké.

Aký veľký prvý vklad po registrácii vložíte na svoje hráčske konto, toľko vám dá Niké navyšše. Maximálna výška bonusu je €1,000. Vklad na Hráčske konto je potrebné uskutočniť najneskôr do 7 dní od registrácie.

Niké zvýšila vstupný bonus na tipovanie
Niké zvýšila vstupný bonus na €1,000!

Ako vám bude bonus vyplácaný, resp. aké sú podmienky na jeho vyplatenie?
1. Bonus je vyplácaný len trvalým členom klubu Niké s overenou totožnosťou dvoma dokladmi, po ich odoslaní a spracovaní spoločnosťou Niké.
2. Bonus v plnej hodnote získate po prestávkovaní 5-násobku prvého vkladu a 5-násobku hodnoty bonusu.
3. Bonus je vyplácaný priebežne. Po prestávkovaní 2-násobku prvého vkladu vám Niké pripíše pätinu vášho Bonusu, najneskôr do 24 hodín po splnení podmienok. Každú ďalšiu pätinu Bonusu vám Niké pripíše po prestávkovaní každého ďalšieho 2-násobku prvého vkladu. Bonus v plnej výške teda získate po prestávkovaní 5-násobku prvého vkladu a 5-násobku hodnoty bonusu.
4. Do prestávkovanej sumy sa započítavajú tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.50.
5. Do prestávkovanej sumy sa vám denne započíta súčet stávok v maximálnej výške €200.
6. Do prestávkovanej sumy nevstupujú tikety rozpisovej stávky a predčasne vyplatené tikety.
7. Podmienky pre čerpanie bonusu je potrebné splniť do 90 dní od uskutočnenia prvého vkladu.

Niké ponúka vstupný bonus až do výšky €1,000!