Nové vyhodnotenie stávok na Fortune

Poznáte ten pocit, keď vám nevyjde tiket, pretože váš strelec, na ktorého ste stavili, síce dá gól, ale až v predĺžení alebo z rozhodujúceho samostatného nájazdu? Stávková kancelária Fortuna naslúcha svojim zákazníkom a predstavuje nové vyhodnotenie stávok

Poznáte ten pocit, keď vám nevyjde tiket, pretože váš strelec, na ktorého ste stavili, síce dá gól, ale až v predĺžení alebo z rozhodujúceho samostatného nájazdu? Stávková kancelária Fortuna naslúcha svojim zákazníkom a predstavuje nové vyhodnotenie stávok.

vyhodnotenie stávok Fortuna
Hokejové stávky na Fortune po novom

Vyhodnotenie hokejových stávok na strelcov a počet gólov na Fortune nabralo správny smer. Už sú vyplácaný aj strelci v predĺžení a strelci rozhodujúceho samostatného nájazdu. Do ponuky bola pridaná možnosť staviť si na počet gólov vrátane predĺženia a rozhodujúceho samostatného nájazdu.

V kurzovom lístku je nová ponuka označená tak, že za názvom stávkovej príležitosti nájdete v zátvorke termín: (do rozhodnutia). V praxi to znamená, že pri stávkach na hokej sa do celkového počtu gólov sa zarátajú aj góly dosiahnuté v predĺžení a rozhodujúci samostatný nájazd.

Príklad: Zápas sa skončil v riadnom hracom čase 3:3, na samostatné nájazdy 3:2. Správnym tipom (keďže sa počítajú góly v riadnom hracom čase a rozhodujúci nájazd, čiže 6 + 1 gól) je, že v zápase padlo 7 gólov.

Vyhodnotenie strelcov po novom

Pri strelcoch budú po novom zarátané už aj góly v predĺžení a aj úspešný strelec rozhodujúceho samostatného nájazdu.

Ktorý nájazd je rozhodujúci?

Rozhodujúci je vždy ten nájazd, na ktorý už súper nemá odpoveď a rozhodol o stretnutí.

Príklad: Po remíze 2:2 a predĺžení sa zápas rozhoduje v samostatných nájazdoch. Domáci hráči vyhrali na nájazdy 2:0. Rozhodujúci nájazd bol hneď ten prvý na 1:0, lebo hosťujúce mužstvo by prehralo aj tak, keby domáci nedali aj druhý gól z nájazdu.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!