Novinky na Tipsporte: Zrušenie kurzovej bonifikácie a iné

Leto sa pomaly končí a stávková kancelária Tipsport ešte na závere servíruje horúce novinky. V live stávkach sa rozšírila ponuka na žlté karty, predzápasové štatistiky sú v novom šate, zobrazuje sa dôvod skonta, „pushky“ môžete teraz odoberať tiež aj pre basketbal i beach volejbal, a to nie je všetko… Novinky na Tipsporte vylepšia aj tipovanie e-športov.

Leto sa pomaly končí a stávková kancelária Tipsport ešte na závere servíruje horúce novinky. V live stávkach sa rozšírila ponuka na žlté karty, predzápasové štatistiky sú v novom šate, zobrazuje sa dôvod skonta, „pushky“ môžete teraz odoberať tiež aj pre basketbal i beach volejbal, a to nie je všetko… Novinky na Tipsporte vylepšia aj tipovanie e-športov.

Novinky na Tipsporte
Novinky na Tipsporte

Žlté karty v live stávkach

Ponuka na počty žltých kariet v live stávkach je teraz pri vybraných dueloch bohatšia. Po novom môžete využiť príležitosti: kto bude mať viac žltých kariet, počet žltých kariet, počet žltých kariet tímov, ázijský handicap na žlté karty v zápase, kto bude mať viac žltých kariet v 1. polčase, počet žltých kariet v 1. polčase, či počet žltých kariet tímov v 1. polčase.

Zobrazovanie dôvodu skonta

Na live tiketoch môžete po novom vidieť dôvod skonta v prípade, že sa vyskytlo tak, ako tomu je pri predzápasových tiketoch. Aké budú možnosti? Napríklad v prípade odloženia duelu, nesprávne vypísaných účastníkov, už známeho výsledku alebo pokiaľ bola daná príležitosť nezmyselne vypísaná (napr. skok do diaľky vypísaný v metroch, nie v centimetroch). Pri všetkých tiketoch novo zobrazujeme aj dôvod časovo závislého vyhodnotenia (sure bet, podpornosť, rozhodnutá príležitosť).

Predzápasové štatistiky – nový dizajn aj na webe

Vyhľadávané a využívané predzápasové štatistiky pre predchádzajúcich 10, 20 alebo 50 stretnutí sme aj na webe prezliekli do moderného designu, ako sa to podobne stalo už na mobilných platformách. Nové grafické zobrazovacie prvky umožňujú lepšiu a rýchlejšiu orientáciu.

Zrušenie kurzovej bonifikácie

Teraz už nie je možné využiť na tiketoch kurzovú bonifikáciu (zvýhodnenie) za Nety. O možnosť natipovať za Nety však neprídete, naďalej môžete poslať do hry tiket za Nety, a to ako v predzápasových, tak aj v live stávkach. Pokiaľ ste bonifikáciu využívali pre vynulovanie svojho účtu Netov, môžete v tom naďalej pokračovať, je nutné ale natipovať minimálne za 10 Netov.

Ostatné novinky

V live stávkach v detaile volejbalového duelu pribudla nová záložka Udalosti. Tá nahrádza pôvodné zobrazenie zápasových udalostí zo spodnej lišty, ktoré pri vysunutí prekrývalo kurzovú ponuku. Výsledkové tabule (scoreboardy) v live ponuke pre ešporty, konkrétne pre hry Counter Strike a League of Legends, dostali farebné odlíšenie jednotlivých tímov. Pri CS:GO sú vidieť skratky názvov máp a v League of Legends pribudli stĺpce so štatistikou počtu killov a získaného zlata, pričom toto vylepšenie využijú aj klienti operujúci na zariadeniach od spoločnosti Apple.

„Pushky“ aj v iných športoch

Po futbale a hokeji sme automaticky doručované správy na mobilných platformách pridali aj k basketbalu a plážovému volejbalu. Pod košmi ohlásia „pushky“ začiatok a koniec stretnutí i štvrtín. Pri beach dostanete upozornenie na začiatku a konci stretnutí, aj jednotlivých setov. Na operačných systémoch Android, iOS a na mobilnom webe sme pridali Môj výber do výsledkov. Zápasy a súťaže, ktoré vyberiete a označíte v prematch ako Môj výber, sa teraz automaticky prepisujú do výsledkov. Zároveň je všetko synchronizované naprieč webom a mobilnými platformami.

Platobné možnosti

Z dôvodu overovania osobných údajov bude pre platobnú metódu paysafecard nutné vytvoriť my paysafecard účet, ktorý si môžete štandardne dobíjať kupónmi.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!