Novinky v mobilnej aplikácii Tipsportu

V nasledujúcich riadkoch vám priblížime novinky v mobilnej aplikácii Tipsportu, ktoré určite potešia členov najväčšej komunity tipérov. Vychytávky zahŕňajú personalizíciu športov, minizostavovač, súťaže, upozornenia k súťaži, multikonverzácie a množstvo iného….

V nasledujúcich riadkoch vám priblížime novinky v mobilnej aplikácii Tipsportu, ktoré určite potešia členov najväčšej komunity tipérov. Vychytávky zahŕňajú personalizíciu športov, minizostavovač, súťaže, upozornenia k súťaži, multikonverzácie a množstvo iného….

Personalizácia športov

Každý má rád niečo iné, a to platí i pre športy. Prečo si teda neupraviť toto poradie aj v ponuke? Zoznam športov si môžete nastaviť podľa vlastných preferencií. Túto zmenu vykonáte v kurzovej ponuke pomocou ikony „ceruzka“ alebo cez Nastavenie → Prispôsobenie.

Novinky v mobilnej aplikácii Tipsportu
Novinky v mobilnej aplikácii Tipsportu

Minizostavovač

Nad ikonou tiketu v spodnej lište môžete pomocou dlhého stlačenia vysunúť minitiket vo chvíli, kedy máte pridanú práve jednu príležitosť na tikete, a rýchlo tak sólo stávku natipovať. Je to rovnaký minitiket, ktorý sa automaticky zobrazí po pridaní prvej príležitosti na tiket.

Môj výber

Množstvo z vás už pridávanie jednotlivých zápasov alebo celých súťaží do sekcie Môj výber pomocou hviezdičky určite pozná, ale aj napriek tomu by táto možnosť mohla niekoho príjemne prekvapiť. V Nastavenie → Prispôsobenie → Správanie (pre Android) a Nastavenie → Prispôsobenie → Chovanie (pre iOS) je možné zvoliť možnosť zaradenia všetkých natipovaných zápasov automaticky aj do Môj výber.

Veľmi podobne sa chová hviezdička taktiež pri jednotlivých príležitostiach daného zápasu. Keď kliknete na hviezdičku povedzme pri tenisovom stretnutí napríklad pri príležitosti Víťaz 1. setu, bude sa vám táto príležitosť pri všetkých tenisových dueloch zakaždým zobrazovať úplne hore.

Nastavenie

Možno ste ani nemali predstavu, koľko zaujímavých možností sekcia Nastavenie ponúka. Čo napríklad zobrazenie aktuálneho kurzu na tikete? Túto funkcionalitu zapnete v Nastavenie → Prispôsobenie. Slúži predovšetkým ku kontrole vývoja aktuálneho kurzu oproti tomu, ktorý ste natipovali. Ďalšou zaujímavou funkciou je radenie príležitostí na tikete. Využiť je možné jednu z troch možností: radenie podľa poradia pri natipovaní, podľa začiatku udalosti či podľa výšku kurzu.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!

Súťaže

V sekcii Súťaže nájdete nielen súťaže, ktorých sa zúčastňujete, ale aj tie, do ktorých sa budete môcť zapojiť, ďalej aj tie, ktoré prebiehajú bez vašej účasti a pochopiteľne všetky nedávno skončené. S tým súvisí aj možnosť prezerania súperových tiketov napríklad v Tipcupoch, v ktorých takisto môžete dohľadať tipérov, ktorých sledujete.

Upozornenie k súťaži

Obľúbené upozornenie, inými slovami push notifikácie, k udalostiam pre jednotlivé zápasy pomocou „zvončeku“ v hornej lište určite už poznáte, ale vedeli ste, že si takto môžete rýchlo nastaviť základnú sadu upozornení i pre všetky aktuálne vypísané zápasy v rámci súťaže? Je to možné urobiť jednoducho cez modré tlačidlo „Upozornenie k súťaži“, ktoré nájdete v spodnej časti výpisu zápasov súťaže.

Multikonverzácie

Využívate možnosť písania správ v rámci najväčšej komunity tipérov? Potom pre vás máme niekoľko vylepšení. Po novom môžete četovať s viacerými ľuďmi v rámci multikonverzácií. Vizuálne zmeny sú viditeľné vo fóre v rámci avatarov tipérov, doplnili sme príznaky offline/online alebo sme spustili našeptávač. V komunikácii ešte chvíľu zostaneme. Vedeli ste, že odpovedať na komentár vo fóre, pod článkom alebo napríklad v analýzach, je možné iba obyčajným kliknutím na príspevok?

Ďalšie vychytávky

Vyhovuje vám nočný režim? Alebo skôr denný, prípadne automatická voľba podľa systému? Nastavte si vzhľad v Nastavenie → Prispôsobenie → Všeobecné zobrazenie (pre Android) a Nastavenie → Prispôsobenie → Vzhľad (pre iOS). Výber medzi stávkou v EUR, alebo v Netoch, vykonáte iba jedným kliknutím na ikonu EUR/Net v detaile tiketu, prípadne miniketu. Chcete vyhľadať konkrétneho tipéra? Nie je problém. Je to možné jednoducho cez Môj účet → Tipéri → Nájsť tipéra.

iOS

Kedykoľvek na obrazovke nevidíte v hornej lište ikonu menu, môžete si ľavé menu vysunúť pomocou dlhého stlačenia nad ikonou „šípka späť“ alebo „krížik“. K menu máte teda prístup odkiaľkoľvek v aplikácii. Niektoré streamy umožňujú pomocou ikony [img] v prehrávači prepnúť stream do tzv. módu picture-in-picture.

Tento mód vám umožní sledovať stream a pohybovať sa v iných záložkách live zápasu alebo dokonca aplikáciu stiahnuť na pozadie.