Obľúbená súťaž na Fortune o €20,000 je späť!

Aj túto fortunaligovú sezónu nebude chýbať obľúbená súťaž na Fortune o 20 000 Eur. Minulosezónna 20-TISÍCOVÁ STRELA sa však zmenila na 20-TISÍCOVÉHO STRELCA!

Obľúbená súťaž na Fortune
Obľúbená súťaž na Fortune je späť!

Súťaž sa aj naďalej bude odohrávať vždy na vybranom zápase v každom kole Fortuna ligy. 20-TISÍCOVÝ STRELEC tak zavíta do všetkých miest a na všetky štadióny našej ligy, na niektoré dokonca i viackrát. Formát bude tento rok ešte atraktívnejší, do hry totiž vstupuje nový element – brankár. Jeho identitu nepoznáme, vieme len to, že je pripravený čeliť pokusom súťažiacim. Jeho meno je Mr. Zero.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia sa musia zaregistrovať vždy priamo na štadióne a zodpovedať správne na jednoduchú otázku. Zo všetkých registrovaných záujemcov budú vyžrebovaní traja súťažiaci, ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 7 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu + 1 bonusový (opravný) pokus.

Proti súťažiacim bude v bráne stáť skúsený brankár Mr. Zero. Na bráne bude natiahnutá plachta, v ktorej budú dva otvory o priemere 150 cm. Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý – dať gól. To znamená prekonať Mr. Zera v bráne a trafiť do otvorov v plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a okamžitú výhru príslušnej hodnoty. Výška okamžitej výhry súťažiaceho sa vypočíta na základe počtu premenených streleckých pokusov. Výhra bude súťažiacim pripísaná vo forme stávkových kreditov v spoločnosti Fortuna. Ak súťažiaci premení 7 pokusov, resp. 7-krát trafí do siete, získava podiel z prémie 20 000 Eur.

VÝŠKY OKAMŽITÝCH VÝHIER

1. premenený pokus 20 Eur
2. premenené pokusy 40 Eur
3. premenené pokusy 80 Eur
4. premenené pokusy 160 Eur
5. premenených pokusov 320 Eur
6. premenených pokusov 640 Eur
7. premenených pokusov 640 Eur + podiel z prémie 20 000 Eur

ZASTÁVKY 20-TISÍCOVÉHO STRELCA

strelec1

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!