Oktagon Underground: Stavte si na Super-finálové zápasy!

Nanešťastie, pôvodný hlavný zápas (kategória do 90 kg) super-finále Vlasto Čepo vs. Matěj Peňáz bol zrušený pre zranenie ruky českého fightera

Fanúšikovia československej MMA scény dnes uvidia vyvrcholenie projektu Oktagon Underground. Nanešťastie, pôvodný hlavný zápas (kategória do 90 kg) super-finále Vlasto Čepo vs. Matěj Peňáz bol zrušený pre zranenie ruky českého fightera.

Oktagon Underground fight card
Fighty Super-Finále

Na fight card však ostáva 10 skvelých zápasov, ktoré môžete sledovať na Tipsport TV od 19:00. Vyvrcholenie 7-týždňového projektu Oktagon Underground prebehne v Zoner Bobyhall v Brne. Main eventom bude teraz súboj Lucie Szabovej s Terezou Bledou vo váhovej kategórii do 61 kg.

Oktagon Underground spoznal víťazov slovenských aj českých pyramíd, ktorí sa stretnú v dnešnom super-finále. Zápasilo sa v piatich váhových kategóriách počas šiestich eventov (muži do 70 kg, 80 kg, 90 kg, 100 kg a ženy do 61 kg). Celková dotácia do turnaja je bezmála €100,000, pričom víťaz si polepší o €8,000.

Máte svojich favoritov na víťazstvo? Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku Tipsportu, kde momentálne prebieha promo akcia Letný Tipcup o 6 miliónov Netov. Prezraďte nám vaše tipy na víťazov v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!