Online stávkové kancelárie: Prečo tipovať cez internet?

Online stávkové kancelárie majú oproti tým kamenným, ktoré sú prakticky v každom meste množstvo výhod. Tu najmarkantnejšou je samozrejme tá, že online stávkové kancelárie ponúkajú hráčom vstupné bonusy, o ktorých sa vám v tých pevných môže iba snívať.

SYNOTtip Online stávkové kancelárie
SYNOTtip ponúka vstupný bonus až €5,000!

Alebo ste už zažili pevnú stávkovú kanceláriu, ktorá by vám pri vstupe do ich priestorov dala vstupný bonus €1,000, niekedy aj €5,000 na stávkovanie prakticky zdarma? A to presne online stávkové kancelárie robia. Nakoľko je ich na svete obrovské kvantum a chcú svojich hráčov prilákať práve k nim.

Na našej stránke však nájdete iba legálne herne v rámci Slovenskej republiky. Nemusíte sa obávať, že z ničoho nič odídu zo slovenského trhu bez toho, aby Vám vrátili peniaze z účtu.

Pre množstvo hráčov je dôležitým faktorom aj to, aby ho niekto nevidel niekde v obchodnom centre. Prípadne inej kamennej stávkovej kancelárii ako stávkuje. A tobôž nie, keď do neho vchádza a môžu ho zazrieť susedia, rodina. To sa Vám doma pri počítači, prípadne na mobile stať nemôže. Ste úplne inkognito.

Dôležitým faktorom je aj to, že online stávkové kancelárie majú zaujímavé vernostné programy, ligy a súťaže, vďaka ktorým si môžete prísť na ďalšie peniaze. Nemenej dôležité je aj to, že ak ste pozabudli ísť podať, do kamennej stávkovej kancelárie a tá Vaša je už zatvorená, tak v online stávkových kanceláriách podáte kedykoľvek sa Vám zachce. Hoci aj o pol noci, keď nejaký zápas napr. z NHL začína už o pár minút.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!