Ponuka Fortuny: MS v elektronických šípkach!

Prvý júlový víkend je ponuka Fortuny rozšírená o Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach. Tie sa konajú v Tatranskej Lomnici za prítomnosti najlepších slovenských hráčov

Prvý júlový víkend je ponuka Fortuny rozšírená o Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach. Tie sa konajú v Tatranskej Lomnici za prítomnosti najlepších slovenských hráčov. Vďaka Fortune si môžete teraz staviť na víťaza turnaja, či ktorý hráč z vybranej dvojice získa lepšie umiestnenie.

ponuka Fortuny na MS v elektonických šípkach
Víkendová ponuka Fortuny

Špeciálna kurzová ponuka je zameraná na kategóriu 501 DO MUŽI, kde bude obhajovať titul z minulého roka Ľuboš Pivarč. V tejto sezóne mu však nejde podľa predstáv a okupuje priebežné 10. miesto slovenského rebríčka.

Na čele rebríčka figuruje Peter Jakubis, ktorý bude chcieť potvrdiť formu a ovládnuť tohtoročné 23. Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach. Najväčším favoritom na titul je však 5-násobný majster Slovenska a finalista posledných troch šampionátov Oto Zmelík.

Do boja o popredné priečky by chcel prehovoriť aj Gabriel Váraljay, ktorý je posledným víťazom veľkého turnaj pred nútenou prestávkou spôsobenou koronavírusom. Ponuka Fortuny na stávkovanie je k dispozícii na obrázku nižšie.

Kurzová ponuka

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!