Porazí Everton v derby po desiatich rokoch Liverpool?

30. kolo anglickej Premier League prinesie v nedeľu trojicu zápasov, pričom sa vo večernom dueli predstaví aj dobre namazaný stroj pod taktovkou Jurgena Kloppa

30. kolo anglickej Premier League prinesie v nedeľu trojicu zápasov, pričom sa vo večernom dueli predstaví aj dobre namazaný stroj pod taktovkou Jurgena Kloppa. Everton, ktorý okupuje 12. miesto tabuľky, bude chcieť prelomiť 10-ročnú kliatbu.

Liverpool vs Everton
Liverpool

Everton sa už nemá kde posunúť, ale v derby to vždy vrie. Livepool sa bude snažiť opäť o krôčik priblížiť k vytúženému titulu, o ktorého ho delia už iba dve víťazstvá. V tejto sezóne dokázal doposiaľ 27-krát vyhrať, raz remizovať a jednu prehru utŕžil šokujúco v predposlednom kole pred prestávkou na pôde podpriemerného Watfordu.

Liverpoolu padla vynútená pauza vhod, keď predtým vypadol aj z Ligy Majstrov proti Atleticu Madrid. A podobný osud ich stretol aj v osemfinále FA Cupu s Chelsea. Everton nebol pred prestávkou tiež práve v oslnivej forme, keď získal z posledných troch zápasov iba bod, aj keď mal ťažkých súperov.

Tipérska komunita to vidí na jasnú záležitosť Livepoolu, ktorý neprehral s Evertonom neskutočných 10 rokov. V mestskom derby drží šnúru 21 zápasov bez prehry! Stretnutie môžete sledovať v nedeľu 21.6. od 20:00 na stanici Premier Sport.

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku DOXXbetu, kde momentálne prebieha bonusová akcia €50 pre každého! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!