Prázdninový Tipcup o 6,000,000 Netov štartuje onedlho!

Stávková kancelária Tipsport servíruje svojim zákazníkom jednu vydarenú súťaž v tipovaní za druhou. Už dnes sa môžete zapojiť do novinky Tipbank a od pondelka na vás čaká Prázdninový Tipcup o 6,000,000 Netov

Stávková kancelária Tipsport servíruje svojim zákazníkom jednu vydarenú súťaž v tipovaní za druhou. Už dnes sa môžete zapojiť do novinky Tipbank a od pondelka na vás čaká Prázdninový Tipcup o 6,000,000 Netov.

Ďalšia edícia dobre známej súťaže v tipovaní začína 10. augusta a skončí 27. septembra 2020. Tipcup tento krát napumpuje do komunity tipérov fantastických 6,000,000 Netov. Podiel z gigantického prize poolu získajú všetci stávkujúci, ktorí prejdú nástrahami kvalifikácie.

Prázdninový Tipcup 2020
Prázdninový Tipcup 2020

Celkový víťaz Prázdninového Tipcupu získa 400,000 Netov. Porazený finalista si pripíše na konto 160,000 Netov. Do súťaže sa môžete zapojiť tradične prostredníctvom webu alebo mobilnej aplikácie Tipsportu. Jedinou podmienkou účasti na Tipcupe je registrácia v stávkovej kancelárii Tipsport.

Turnaj v tipovaní odštartuje kvalifikáciou, v ktorej nastúpia všetci zúčastnení proti sebe. Denný limit bude nastavený na €2. Kvalifikačné boje potrvajú do 19. augusta, pričom traja najlepší z kvalifikácie zinkasujú 40,000 Netov. Celkovo však bude odmenených až 500 tipérov z kvalifikácie.

Do vyraďovacích bojov postúpi dohromady 8,192 tipérov.

Play-off odštartuje vo štvrtok 20. augusta. Každý súboj jeden na jedného bude trvať 3 dni. Limity tipov pre jednotlivé kolá sa budú postupne zvyšovať, aby mohli tipéri ukázať svoj skill. Prvých 5 kôl bude limit €4, od 6. kola do 9. kola bude denný limit €8 a od osemfinále až do konca €12.

Prázdninový Tipcup vyvrcholí 27. septembra. K titulu šampióna musíte prejsť kvalifikáciou a následne zdolať 13 súperov. Máte na to?

A ako sa do Prázdninového Tipcupu prihlásite?

Pri zostavovaní tiketov stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a následne si tiket uzavrieť. Záleží len na vás, aké tikety do súťaže zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmieňovaný maximálny denný limit vkladov. Na mobilných aplikáciách vyberte pri zostavovaní tiketu Prázdninový Tipcup v poli „súťaž“, ktoré je pod výberom vkladu.

Zaradený tiket do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v eurách na zaradených tiketoch do Tipcupu a vyjadrí sa v bodoch prenásobením koeficientom 25 (body získané na tiketoch zložených z viacerých príležitostí, napr. Kombinátory, sa vypočítavajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých príležitostiach tohto tiketu).

V rámci všetkých hracích kôl si navyše môžete zobraziť tikety svojich súperov z daného hracieho dňa, aj z predchádzajúcich odohraných kôl (ale iba za predpokladu, že už ste naplno vyčerpali denný limit daného kola).

Nezabudnite, že sa prostredníctvom Tipcupov v tomto roku môžete kvalifikovať do záverečného Turnaja majstrov. Cez Tipcupy sa prebojuje 1 040 najlepších v celoročnom rebríčku Tipcupov (k 1. 11. 2020) plus 1 008 tipérov z Tipligy (k 1. 11. 2020). Víťaz tohtoročného Turnaja majstrov sa odvezie v novom BMW!

Prázdninový Tipcup - harmonogram
Prázdninový Tipcup – harmonogram

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!