Predčasná výplata výhry v stávkovej kancelárii Fortuna

K tipovaniu online už neodmysliteľne patrí aj predčasná výplata výhry, ktorá dokáže niekedy zachrániť nemalé peniaze. Ak sa bojíte, že váš favorit na tikete neuspeje, môžete požiadať stávkovú kanceláriu Fortuna o predčasné vyplatenie tiketu - cashout

K tipovaniu online už neodmysliteľne patrí aj predčasná výplata výhry, ktorá dokáže niekedy zachrániť nemalé peniaze. Ak sa bojíte, že váš favorit na tikete neuspeje, môžete požiadať stávkovú kanceláriu Fortuna o predčasné vyplatenie tiketu – cashout.

Predčasná výplata výhry Fortuna
Predčasná výplata výhry na Fortune

To znamená, že Fortune prakticky predávate svoj tiket ešte pred vyhodnotením stávkových udalostí. Po prijatí tejto ponuky vám budú peniaze automaticky pripísané na váš hráčsky účet. Predčasná výplata výhry sa dá uplatniť na webovej stránke iFortuna, v mobilne aplikácii Fortuna a tiež v kamenných pobočkách.

Predčasná výplata výhry na Fortune funguje nasledovne:

1. Prvým krokom je uzatvoriť predzápasovú, alebo LIVE stávku.

2. V prípade, keď predčasná výplata tiketu je umožnená, v prehľade LIVE tiketov a v detaile všetkých tiketov sa objaví informácia, že akú hodnotu je Fortuna ochotná v danom momente za Váš tiket zaplatiť. Pri predzápasových tiketoch sa táto informácia neobjaví v zozname tiketov, musíte si tiket rozkliknúť, aby ste sa dozvedeli, či je možné predčasne vyplatiť výhru.

výplata výhry na Fortune
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #1
výplata výhry Fortuna tiket
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #2

3. Kliknutím na button „Vyplatiť ihneď …“ sa Vám objaví dialógové okno, kde vidíte aktuálnu ponuku a svoje rozhodnutie potvrdíte kliknutím na Vyplatiť teraz. Týmto krokom ihneď predáte Váš tiket za cenu, ktorú ste akceptovali. V prípade, že máte zaškrtnutý checkbox „Akceptovať všetky zmeny hodnôt predčasnej výplaty“, môže sa cena zmeniť a to z dôvodu vývoja kurzov na tikete počas vyplácania.

tiket fortuna vyplatenie výhry
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #3

4. Suma sa Vám pripíše na účet a v zozname tiketov nájdete pri predčasne vyplatenom LIVE tikete hlášku „Predčasne vyplatené” a žltú ikonku s jednotkou. Pri predzápasových tiketoch pred tiketom tiež nájdete žltú ikonku s jednotkou.

vyplata fortna tiketu
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #4
Predčasná výplata výhry Fortuna
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #5

5. Predčasná výplata tiketu bola zamietnutá

Predčasná výplata výhry iFortuna
Predčasné vyplatenie tiketu Fortuna #6

Pri zmene stavu zápasu alebo z ďalších dôvodov môže byť predčasná výplata výhry bookmakerom zamietnutá. V takom prípade je potrebné proces zopakovať, opäť si otvoriť tiket a skontrolovať , či ešte stále je možné tiket predčasne predať. Následne opäť kliknúť na „Vyplatiť ihneď“ a potom predaj potvrdiť s kliknutím na „Vyplatiť teraz“.

6. Predčasná výplata výhry aj na mobile

Používate naše aplikácie, alebo stránky optimalizované pre mobil či tablety? Predčasná výplata výhier Vám bude umožnená aj na stránke mob.ifortuna.sk a v našich aplikáciách, aby ste túto novú funkcionalitu mohli využívať kdekoľvek a kedykoľvek.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!