Predčasné vyplatenie tiketu na DOXXbete

Funkcia Cashout alebo predčasné vyplatenie tiketu je na našom trhu štandardom všetkých stávkových kancelárii. Svojim zákazníkom ponúka túto populárnu možnosť samozrejme aj DOXXbet a my sa spolu pozrieme na to, ako to celé funguje

Funkcia Cashout alebo predčasné vyplatenie tiketu je na našom trhu štandardom všetkých stávkových kancelárii. Svojim zákazníkom ponúka túto populárnu možnosť samozrejme aj DOXXbet a my sa spolu pozrieme na to, ako to celé funguje.

vyskúšaj Jedinečný odkup tiketu na DOXXbete
Jedinečný odkup tiketu na DOXXbete

Každý stávkujúci pozná ten pocit pri tipovaní, keď ho delí od výhry už iba jeden zápas a ten ako naschvál nevyjde. Predčasné vyplatenie tiketu tomuto scenáru zamedzí, vďaka čomu sa môžeš radovať z výhier častejšie.

Stávková kancelária DOXXbet na tvoje požiadanie tiket odkúpi ešte pred vyhodnotením a máš peniaze isté. O vyplatenie tiketu môžeš požiadať na stráne DOXXbetu prostredníctvom hráčskeho konta alebo na stávkových termináloch DOXXbet SportBox.

Cashout platí pre jednotlivé stávky (solo stávky a kombinované stávky), LIVE stávky a na tiketoch, ktoré obsahujú predzápasové a LIVE udalosti. Predčasné vyplatenie neplatí pre tiket stavený na voľnú stávku, pre rozpisové tikety a tikety s bonusovým kurzom.

Ako predčasné vyplatenie tiketu funguje?

Po uzatvorení predzápasovej alebo LIVE stávky je v detaile tiketu viditeľné tlačidlo „Vyplatiť ihneď“. Ak je predčasné vyplatenie možné, tlačidlo je zelenou farbou.

Predčasné vyplatenie tiketu ako vyzerá
Predčasné vyplatenie tiketu – náhľad

Po kliknutí na tlačidlo sa zobrazí okno, v ktorom je zobrazená ponúkaná suma odkupu za tiket. Počas vyplácania tiketu sa, samozrejme, môže táto suma meniť, a preto máš možnosť zaškrtnúť voľbu “Akceptovať zmenu hodnoty predčasného vyplatenia”. Po potvrdení možnosti “Vyplatiť ihneď” sa pripíše suma na Tvoje hráčske konto a tiket je označený ako “Predčasne vyplatený”.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!