Predčasným vyplatením tiketu prišiel o výhru €67,714!

Tipér s prezývkou "309038" zo stávkovej kancelárie Tipsport teraz určite nebude dlhšie obdobie pokojne spávať. Jedno ukvapené rozhodnutie ho totiž vyšlo pekne draho, keď predčasným vyplatením tiketu prišiel o rozprávkovú výhru.

Tipér s prezývkou „309038“ zo stávkovej kancelárie Tipsport teraz určite nebude dlhšie obdobie pokojne spávať. Jedno ukvapené rozhodnutie ho totiž vyšlo pekne draho, keď predčasným vyplatením tiketu prišiel o rozprávkovú výhru.

Spomínaný tipér už po prvej uhádnutie športovej udalosti na tikete, ktorou bola nečakaná remíza 1:1 Liverpoolu s Burnley pri kurze 6.20 na Tipsporte, využil možnosť cashoutu. Zvláštne rozhodnutie mu vynieslo pri vklade €18,80 výhru €67,09.

Predčasným vyplatením tiketu
Tipsport tiket 1. časť

Ako sa neskôr ukázalo toto rozhodnutie ho stálo poriadny balík. Celý osemzápasový tiket totiž vyšiel! Pokiaľ by tipér nevyužil predčasné vyplatenie tiketu, pripísal by si na konto až tritisícnásobok výhry, keďže by zinkasoval neuveriteľných €67,702!

tipsport tiket
Tipsport tiket 2. časť

Ako by ste zareagovali vy? Máte podobné skúsenosti s predčasným vyplatením tiketu alebo túto funkciu nevyužívate? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v komentárov pod článkov. A tipérovi „309038“ na Tipsporte prajeme do budúcnosti pevnejšie nervy a veľa šťastia.

V stávkovej kancelárii Tipsport aktuálne prebieha bonusová akcia v tipovaní – Letný Tipcup o 6 miliónov Netov!

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!