Prehľadnejšie handicapy, rádio a ďalšie novinky na Tipsporte!

Množstvo úprav, ktoré by vám mali spríjemniť život, sa k včerajšiemu dňu dočkali webové stránky Tipsportu. Prehľadnejšie handicapy, stávky na výsledok a počet gólov a drobné úpravy sa dotkli aj príležitosti na výsledok a góly v podaní oboch súperov. Vylepšení je ešte oveľa viac….

Prehľadnejšie handicapy Tipsport
Vstupný bonus Tipsport

Vylepšenie totiž dostalo aj ľavé menu, ktoré lepšie vyznačí vybrané športy, pridali možnosť filtrovať podľa kurzu v záložkách. A v neposlednom rade ponúkajú po novom aj audio komentár pre anglickú Premier League, Ligu majstrov a MS vo futbale.

Máte radi handicapy? Tak to určite oceníte úpravu záložky práve pre tieto príležitosti, ktorá spravila handicapy prehľadnejšie. Taktiež oddelili stávky na výhry o 2, resp. o 3 a viac gólov a zároveň do tejto záložky pridali najvyrovnanejšie handicapy.

V týchto a pochopiteľne aj v ďalších záložkách je teraz možnosť filtrovať príležitosti nielen podľa dátumu alebo športu, ale aj podľa kurzu. Pokiaľ teda cielite napríklad na tie vyššie, tými nízkymi sa teraz nemusíte vôbec zaoberať. Prehľadnejšie bude aj ľavé menu so zobrazením vybraných športov.

Do nového kabátu obliekli príležitosti na výsledok zápasu a strelené góly. Teraz môžete pridávať na tiket napríklad Barcelona vyhrá, ale dostane gól, namiesto predošlej stávky na každý tím dá gól – Áno a Barcelona. Vylepšenie zobrazenia potom ponúkajú pri stávke na výsledok zápasu a počet strelených presných zásahov.

Novinkou pri streamoch je automatické zapnutie prehrávania. Klienti, ktorí si funkciu AUTO-PLAY neprajú, tak ju môžu vypnúť v sekcii nastavenia – nastavenie zobrazenia.

Milovníci anglickej Premier League, milionárskej Ligy majstrov, alebo zápasov majstrovstiev sveta vo futbale určite ocenia český audio komentár pri všetkých stretnutiach. Vďaka rádiu tak teraz budú mať detailný prehľad o všetkom, čo sa deje na ihrisku.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!