Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet: Ako na to?

Pokiaľ si plánujete vytvoriť konto na tipovanie online na DOXXbete, ste na správnej adrese. Ponúkame vám prehľadný návod ako registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet prebieha, aby ste mohli pohodlne už priebehu pár minúť tipovať na svoje obľúbené zápasy.

Pokiaľ si plánujete vytvoriť konto na tipovanie online na DOXXbete, ste na správnej adrese. Ponúkame vám prehľadný návod ako registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet prebieha, aby ste mohli pohodlne už priebehu pár minúť tipovať na svoje obľúbené zápasy.

DOXXbet - Stav sa bav sa
DOXXbet – Stav sa bav sa

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet vám samozrejme otvorí brány aj do nového online casina, ktoré disponuje širokou paletou výherných automatov a stolových hier. Keď chcete stávkovať na DOXXbete, musíte spĺňať aj niekoľko podmienok:

• dovŕšenie veku 18 rokov
• účet v banke
• vytvorené konto na DOXXbete

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet:

• Prejdite na webovú stránku DOXXbetu a v pravom hornom rohu kliknete na tlačidlo „Registrovať“.

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet
Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet #1

• Vyplňte prvú časť registračného formuláru (vyplňte hlavne položky označené červenou bodkou) a označte, že máte viac ako 18 rokov a že ste si prečítali naše podmienky.

• Prekontrolujte správnosť vložených údajov (správnosť zadaných údajov je veľmi dôležitá).

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet formulár
Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet #2

• Po kontrole údajov stačte tlačidlo ZAREGISTROVAŤ.

• Na číslo mobilného telefónu uvedeného pri registrácii vám obratom príde SMS správa s overovacím kódom. Ten je treba vložiť do uvedeného poľa a potvrdiť tlačidlom REGISTROVAŤ.

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet sms kód
Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet #3

• Po potvrdení sms kódu vám bude na email poslaný registračný kód (tento si uchovajte) s aktivačným linkom. Zároveň si v ďalšom kroku zaregistrujete ostatné osobné údaje. Môžete to spraviť na hráčskom konte aj dodatočne v nastaveniach hráčskeho účtu. Bez doplnenia týchto údajov však bude používanie hráčskeho konta obmedzené.

Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet osobné údaje
Registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet #4

• Kliknite na aktivačný link v emaily a konto aktivujete. Zároveň si zadáte heslo pre prístup na hráčske konto.

Registrácia na DOXXbete 5
Registrácia na DOXXbete #5
Registrácia na DOXXbete 6
Registrácia na DOXXbete #6

• Ak ste počas registrácie nevyplnili ostatné osobné údaje (meno, priezvisko, adresa) tieto si doplňte na hráčskom účte v nastaveniach účtu. K stručnému prehľadu hráčskeho konta ich síce nepotrebujete, avšak pre plné využívanie hráčskeho konta a prevod prostriedkov ich budete musieť vyplniť.

Registrácia na DOXXbete 7
Registrácia na DOXXbete #7

Po úspešnom založení hráčskeho účtu prichádza na rad verifikácia. Overenie totožnosti je potrebné, aby ste mohli svoje konto využívať naplno. Bez overenia nemôžete tipovať a stratíte nárok na štedrý €2,000 vstupný bonus DOXXbetu + €20 bezrizikovú stávku!

Registrácia na DOXXbete 8
Registrácia na DOXXbete #8

Na overenie totožnosti sú potrebné 2 doklady. Prvým dokladom je občiansky preukaz, cestovný pas alebo povolenie na pobyt. Druhým dokladom je vodičský preukaz, cestovný pas, preukaz poistenca alebo povolenie na pobyt.

Kontrola dokladov prebieha v stávkovej kancelárii DOXXbet veľmi rýchlo.

Následne môžete vložiť na svoje overené konto finančné prostriedky. Môžete využiť bankový prevod a online bankový prevod, kreditnú/debetná kartu, paysafecard, platbu mobilom cez VIAMO, kód výherného tiketu alebo kreditného lístku z DOXXbet sportboxu alebo internetovú peňaženku – Skrill. Všetky prevody sú bez poplatkov okrem paysafecard, kde sa platí poplatok 3% z vkladu.

Na záver si povieme ešte o bonusoch, ktoré získate na DOXXbete po založení účtu. Najväčším lákadlo je veľký €2,000 vstupný bonus DOXXbetu, ktorý je vyplácaný po pätinách na hráčske konto. Ako už býva zvykom, výšky vstupného bonus odzrkadľuje veľkosť prvého vkladu na konto.

Vstupný bonus DOXXbetu

Na vloženie peňazí na konto máte 14 dní, inak možnosť získania vstupného bonusu zanikne. Na vyčistenie bonusu je daná lehota 90-tich dní. Progres clearovania môžete sledovať v sekcii Bonusy a Promokódy / Vstupný bonus.

Úspešná registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet vedie aj k ďalšiemu populárnemu bonusu. Je ním €20 stávka bez rizika, ktorú môžu taktiež využiť všetci noví hráči po vytvorení konta. Stávka bez rizika má platnosť 14 dní po dokončení registrácie.

Môžete si podať tiket v hodnote €20 úplne bez obáv. Ak vám nevyjde, DOXXbet vám obratom vráti na konto €20 vklad. Stačí si vybrať minimálne dve udalosti z kurzovej ponuky a celkový kurz musí byť vyšší ako 2.0.

Stávková kancelária DOXXbet ponúka navyše aj modernú mobilnú aplikáciu, ktorá je v dnešnej dobe veľmi populárna. DOXXbet mobilná aplikácia ponúka predzápasové a LIVE stávky. Skvelou správu, že zaradenie živých prenosov, ktoré predtým v ponuke veľmi chýbali. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť pre Android alebo iOS.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!